لطفاً کمی صبر کنید...

افتتاح ۹۰ پروژه بخش کشاورزی در استان کرمانشاه

شناسه خبر: 83962 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه اعلام کرد: در هفته جهاد کشاورزی۹۰ پروژه بخش کشاورزی با اعتبار بیش از ۷۸ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۷۳۶ نفر در استان کرمانشاه افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد. به گزارش ادوار خبر، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: پروژه‌های قابل افتتاح هفته جهاد کشاورزی شامل۵۳پروژه […]

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه اعلام کرد: در هفته جهاد کشاورزی۹۰ پروژه بخش کشاورزی با اعتبار بیش از ۷۸ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۷۳۶ نفر در استان کرمانشاه افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

به گزارش ادوار خبر، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: پروژه‌های قابل افتتاح هفته جهاد کشاورزی شامل۵۳پروژه در بخش آب و خاک با اعتبار ۸ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۱۴۶نفر، ۱۴پروژه باغبانی با اعتبار بیش از ۲۶ میلیارد تومان و اشتغال ۴۴۷نفر، ۱۶ پروژه تولیدات دامی با اعتبار بیش از ۱۴میلیارد تومان و اشتغال ۵۷نفر و۶ پروژه صنایع تبدیلی با اعتبار ۲۹میلیارد تومان و اشتغالزایی۶۶نفر است.

نوربخش حاتمی افزود: همچنین در این هفته عملیات اجرایی یک پروژه در بخش آب و خاک با اعتبار ۵ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۲۰ نفر آغاز می‌شود.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها