لطفاً کمی صبر کنید...

لیگ ملت های والیبال/ برد قدرتمندانه ی ایران در مقابل آمریکا

شناسه خبر: 83928 سرویس:

تیم ملی والیبال ایران در مسابقات لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ به مصاف آمریکا رفت و موفق شد بازی دیدنی و قدرتمندانه ای را به نمایش بگذارد که با برد ایران به پایان رسید. برنامه دیدارهای ایران در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۱❮❯لیگ ملت‌های والیبال| تحقیر آمریکا مقابل ایران/ برتری مطلق شاگردان آلکنو مقابل یانکی‌ها۱۹ خرداد ۱۴۰۰ – […]

تیم ملی والیبال ایران در مسابقات لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ به مصاف آمریکا رفت و موفق شد بازی دیدنی و قدرتمندانه ای را به نمایش بگذارد که با برد ایران به پایان رسید.

برنامه دیدارهای ایران در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۱
❮❯
لیگ ملت‌های والیبال| تحقیر آمریکا مقابل ایران/ برتری مطلق شاگردان آلکنو مقابل یانکی‌ها
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ – ۲۱:۰۰ اخبار ورزشی اخبار والیبال|بسکتبال|هندبال
لیگ ملت‌های والیبال| تحقیر آمریکا مقابل ایران/ برتری مطلق شاگردان آلکنو مقابل یانکی‌ها
تیم ملی والیبال ایران در ادامه مسابقات لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ به مصاف آمریکا رفت و موفق شد مقابل این تیم به پیروزی برسد.
تیم ملی والیبال ایران در بازی هفتم خود در لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ از ساعت ۲۰:۳۰ امروز چهارشنبه ۱۹ خرداد به مصاف آمریکا رفت و موفق شد در دیداری برتر، مقابل آمریکا به پیروزی ۳ بر صفر برسد.

دو تیم پیش از این ۱۸ بار در میادین مهم بین‌المللی با هم روبرو شده بودند که سهم ایران ۵ پیروزی و سهم آمریکا ۱۳ پیروزی بوده است. آمریکا در ۷ بازی از ۸ بازی اخیر خود با ایران، برنده شده است. تیم ایران آخرین بار در جام بزرگ قهرمانان سال ۲۰۱۷ با نتیجه ۳ بر ۲ آمریکا را شکست داده بود.

تیم ایران، بازی را با ترکیب سعید معروف، صابر کاظمی، مسعود غلامی، محمد موسوی، میثم صالحی، میلاد عبادی‌پور و آرمان صالحی (لیبرو) آغاز کرد.

سرویس‌های فوق‌العاده و بدون بازگشت کاظمی، شروع خوبی را برای تیم ایران رقم زد. حملات بهتر، دفاع عالی و برتری در امتیازات، لبخند ولادیمیر آلکنو، سرمربی روس تیم ملی ایران را در پی داشت. وقت‌های استراحت، جان اسپراو، سرمربی آمریکا، تاثیری در روند بازی نداشت و ست نخست با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به سود ایران به پایان رسید.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها