لطفاً کمی صبر کنید...

فرمانده نداجا؛ ناوشکن «دماوند» به ناوگان نداجا در هفته دفاع مقدس الحاق می شود

شناسه خبر: 83925 سرویس: سیاست

دریادار خانزادی اعلام کرد: تلاش می‌کنیم که ناوشکن دماوند را در هفته دفاع مقدس به ناوگان نیروی دریایی ارتش ملحق کنیم. به گزارش ادوار خبر، امیر دریادار «حسین خانزادی» فرمانده نیروی دریایی ارتش در خصوص آخرین وضعیت ناوشکن دماوند اظهار داشت: ناوشکن دماوند در روزهای گذشته جهت انجام تنش‌گیری سازه وارد آب‌های شمال کشور شد. […]

دریادار خانزادی اعلام کرد: تلاش می‌کنیم که ناوشکن دماوند را در هفته دفاع مقدس به ناوگان نیروی دریایی ارتش ملحق کنیم.

به گزارش ادوار خبر، امیر دریادار «حسین خانزادی» فرمانده نیروی دریایی ارتش در خصوص آخرین وضعیت ناوشکن دماوند اظهار داشت: ناوشکن دماوند در روزهای گذشته جهت انجام تنش‌گیری سازه وارد آب‌های شمال کشور شد.

فرمانده نداجا اضافه کرد: کار بازسازی ناوشکن دماوند با سرعت در حال انجام است و تلاش داریم که در صورت امکان الحاق این ناوشکن را در هفته دفاع مقدس سال جاری داشته باشیم.

ناوشکن دماوند شناوری تمام‌ایرانی و دومین کشتی جنگی از کلاس موج و نوع پیشرفته ناوشکن جماران است که در تاریخ ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ به ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش ملحق شد.

روز چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶، این ناوشکن در حال ورود به بندر انزلی به موج‌شکن شرقی این بندر برخورد کرد و دچار سانحه شد که متأسفانه دو نفر از پرسنل آن به نام‌های ناوبان دوم «امیر باسره طارمسری» و ناوسروان «بیژن زارع» در این سانحه به شهادت رسیدند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها