لطفاً کمی صبر کنید...

تاکسیرانان امین اموال مسافران هستند

شناسه خبر: 83922 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

رییس سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه عنوان کرد: تاکسیرانان شریف و امانتدار شهر کرمانشاه سال گذشته ۱۳۰ مورد اشیاء به جا مانده در خودروی خود را به این سازمان تحویل داده اند. به گزارش ادوار خبر، شهبازی گفت: رانندگان ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری از افراد بسیار زحمتکش جامعه هستند که با وجود […]

رییس سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه عنوان کرد: تاکسیرانان شریف و امانتدار شهر کرمانشاه سال گذشته ۱۳۰ مورد اشیاء به جا مانده در خودروی خود را به این سازمان تحویل داده اند.

به گزارش ادوار خبر، شهبازی گفت: رانندگان ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری از افراد بسیار زحمتکش جامعه هستند که با وجود شیوع ویروس کرونا وضعیت معیشتی چندان مناسبی ندارند، اما برای کسب روزی حلال روزانه ساعات زیادی را به جابجایی مسافران می‌پردازند و به حق ثابت کرده اند که امانتداران خوبی برای جان و مال و ناموس شهروندان هستند.

وی افزود: تاکسی و اتوبوس علاوه بر اینکه یک وسیله امن برای جا به جایی می‌باشند، در حفظ مال و ناموس افراد هم مثمر ثمر هستند، این موضوع برای همه ثابت شده، اما گاهی اوقات می‌بینیم که برخی مسافربر‌های شخصی غیر مجاز این خصلت نیک را زیرسئوال می‌برند.

شهبازی خاطرنشان کرد: تاکسیرانان کرمانشاهی سال گذشته بیش از ۱۳۰ مورد اشیاء به جا مانده در تاکسی خود را تحویل سازمان داده اند که این تعداد، علاوه بر رانندگانی است که به صورت شخصی اشیاء به جا مانده را تحویل صاحبانشان داده‌اند.

وی یاد آور شد: شهروندانی که اشیای خود را در داخل تاکسی جا می‌گذارند، می‌توانند در ساعات اداری به سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه مراجعه کنند تا در صورت پیدا شدن توسط تاکسیرانان، در سریع‌ترین زمان ممکن به آن‌ها بازگردانده شود.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها