لطفاً کمی صبر کنید...

کلیات لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان در مجلس تصویب شد

شناسه خبر: 83842 سرویس: اﻗﺘﺼﺎﺩﯼ

امروز نمایندگان مجلس در جلسه علنی با کلیات لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان موافقت کردند. به گزارش ادوار خبر، بررسی کلیات لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان امروز (سه‌شنبه ۱۸ خرداد) در دستورکار نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار داشت. بعد از توضیحات سخنگوی کمیسیون آموزش و اظهارنظر نمایندگان موافق و مخالف کلیات این لایحه، به رأی گذاشته شد و در نهایت به […]

امروز نمایندگان مجلس در جلسه علنی با کلیات لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان موافقت کردند.

به گزارش ادوار خبر، بررسی کلیات لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان امروز (سه‌شنبه ۱۸ خرداد) در دستورکار نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار داشت. بعد از توضیحات سخنگوی کمیسیون آموزش و اظهارنظر نمایندگان موافق و مخالف کلیات این لایحه، به رأی گذاشته شد و در نهایت به تصویب نمایندگان مجلس رسید. 

از ۲۴۵ نماینده حاضر در صحن علنی مجلس، ۲۲۷ نماینده با کلیات لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان موافقت کرده و ۴ نماینده هم با آن مخالف کردند، ضمن اینکه ۳ رأی هم ممتنع بود.

رسیدگی به لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان به صورت دوشوری و بعد از تصویب کلیات لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان، این لایحه به کمیسیون آموزش ارجاع شده و بعد از بحث و بررسی مجدد اعضای این کمیسیون، این لایحه به صحن علنی مجلس بازمی‌گردد.

منبع: فارس

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها