لطفاً کمی صبر کنید...

هجمه همتی و مهرعلیزاده به رئیسی قبل از شروع رسمی مناظره دوم آغاز شد

شناسه خبر: 83868 سرویس: سیاست

عصر امروز سه شنبه ۱۸ خرداد در دومین نوبت مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری هم که در صدا و سیمای جمهوری اسلامی برگزار شد، همچون مناظره اول، حواشی روی داد. به گزارش ادوار خبر، در دومین نوبت مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری هم که عصر امروز سه شنبه ۱۸ خرداد در صدا و سیمای جمهوری […]

عصر امروز سه شنبه ۱۸ خرداد در دومین نوبت مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری هم که در صدا و سیمای جمهوری اسلامی برگزار شد، همچون مناظره اول، حواشی روی داد.

به گزارش ادوار خبر، در دومین نوبت مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری هم که عصر امروز سه شنبه ۱۸ خرداد در صدا و سیمای جمهوری اسلامی برگزار شد، همچون مناظره اول، حواشی روی داد.

اهم این حاشیه‌ها به شرح ذیل است:

محسن مهرعلیزاده و عبدالناصر همتی پیش از آغاز مناظره و در گفت‌وگوی خود با خبرنگاران در بدو ورود به محل مناظره، کنایه و هجمه به سید ابراهیم رئیسی دیگر کاندیدای انتخابات را آغاز کردند.

مهرعلیزاده همچون مناظره اول، امروز هم در شمارش قرعه‌ها دچار اشتباه شد و در حالی که تنها «هفت» نامزد انتخابات ریاست جمهوری با هم رقابت می‌کنند،‌ از مجری قرعه‌کشی خواست که قرعه شماره «هشت» را برایش بیرون بیاورد. 

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها