لطفاً کمی صبر کنید...

معاون آماد ستاد کل نیرو‌های مسلح؛ در سازمان صنایع دفاع ایده سریع به محصول تبدیل می شود

شناسه خبر: 83856 سرویس: سیاست

امیر سرتیپ دره‌باغی عنوان کرد: استانداردسازی و تبدیل سریع ایده به محصول از عمده ویژگی‌های سازمان صنایع دفاع در عملکرد چند سال اخیر این سازمان بوده است. به گزارش ادوار خبر، امیر سرتیپ ستاد «محسن دره‌باغی» معاون آماد ستاد کل نیرو‌های مسلح و هیئت همراه از نمایشگاه دستاورد‌ها و پیشرفت‌های صنعت دفاعی وزارت دفاع در […]

امیر سرتیپ دره‌باغی عنوان کرد: استانداردسازی و تبدیل سریع ایده به محصول از عمده ویژگی‌های سازمان صنایع دفاع در عملکرد چند سال اخیر این سازمان بوده است.

به گزارش ادوار خبر، امیر سرتیپ ستاد «محسن دره‌باغی» معاون آماد ستاد کل نیرو‌های مسلح و هیئت همراه از نمایشگاه دستاورد‌ها و پیشرفت‌های صنعت دفاعی وزارت دفاع در حوزه رزم زمینی بازدید کردند.

امیر دره‌باغی در جریان این بازدید با اشاره به توجه سازمان صنایع دفاع به شاخص‌های ابلاغی ستاد کل در تولید محصولات دفاعی اظهار داشت: استانداردسازی، تبدیل سریع ایده به محصول و رسیدگی به شکایات و نقطه‌نظرات بهره‌وران از عمده ویژگی‌های سازمان صنایع دفاع در عملکرد چند سال اخیر این سازمان بوده است.

معاون آماد ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به بهبود مستمر فرایند تحویل سامانه‌ها و تولید محصولات دفاعی توسط سازمان صنایع دفاع تأکید کرد: امروز به‌صورت مستمر پایش محصولات و سامانه‌های تولیدی توسط همکاران سازمان صنعت دفاعی انجام گرفته و محصولی بدون پشتوانه آموزشی و کم‌کیفیت تحویل نیرو‌های مسلح نمی‌شود که این موضوع بسیار حائز اهمیت است.

منبع: دفاع پرس

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها