لطفاً کمی صبر کنید...

مصدومیت غفور کار دست او داد

شناسه خبر: 83883 سرویس: ورزشی

امیر غفور بازیکن تیم ملی والیبال ایران به دلیل مصدومیت از ناحیه شانه لیگ ملت‌های والیبال را از دست داد. به گزارش ادوار خبر، پزشک و تراپیست تیم ملی اعلام کرد که امیر غفور برای کامل‌ شدن روند درمان و از بین رفتن تمام علائم درد شانه‌اش به تمرینات بدنسازی و درمانی ادامه می‌دهد. پزشک […]

امیر غفور بازیکن تیم ملی والیبال ایران به دلیل مصدومیت از ناحیه شانه لیگ ملت‌های والیبال را از دست داد.

به گزارش ادوار خبر، پزشک و تراپیست تیم ملی اعلام کرد که امیر غفور برای کامل‌ شدن روند درمان و از بین رفتن تمام علائم درد شانه‌اش به تمرینات بدنسازی و درمانی ادامه می‌دهد.

پزشک تیم ملی والیبال با اشاره به پیشرفت ۸۰ درصدی درمان غفور تا پایان هفته گذشته، گفت: پس از این که برای دو روز پیشرفتی در درمان شانه غفور دیده نشد، با یکی از برجسته‌ترین متخصصان و جراحان شانه دنیا که در ایتالیا ساکن است، مشورت کردیم که نظر او هم این بود که مشکل خاصی در شانه غفور نیست، فقط برای رسیدن به بهبودی کامل به زمان بیش‌تری برای انجام تمرینات درمانی نیاز دارد. بنابراین تصمیم گرفتیم برای کامل‌ شدن روند درمان و از بین رفتن تمام علائم درد شانه غفور، یک هفته دیگر هم به این بازیکن استراحت بدهیم تا تمرینات بدنسازی و درمانی خود را ادامه بدهد و به بهبودی کامل برسد.
منبع ایسنا

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها