لطفاً کمی صبر کنید...

با حضوری پرشور در انتخابات زمینه یک انتخاب اصلح را فراهم کنیم

شناسه خبر: 83798 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ، سیاست

امام جمعه کرمانشاه اعلام کرد: بر همه ما واجب است با حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری و شورا‌های اسلامی شهر و روستا زمینه انتخاب افراد اصلح را فراهم کنیم. به گزارش ادوار خبر، همایش پرچمداران بصیرت و روشنگری امروز با حضور ائمه جمعه و جماعت اهل تشیع و تسنن استان و فرماندهان ارشد نظامی […]

امام جمعه کرمانشاه اعلام کرد: بر همه ما واجب است با حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری و شورا‌های اسلامی شهر و روستا زمینه انتخاب افراد اصلح را فراهم کنیم.

به گزارش ادوار خبر، همایش پرچمداران بصیرت و روشنگری امروز با حضور ائمه جمعه و جماعت اهل تشیع و تسنن استان و فرماندهان ارشد نظامی استان در مجتمع بعثت سپاه نبی اکرم (ص) برگزار شد.

آیت الله مصطفی علما نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در این همایش با بیان اینکه امروز ایران اسلامی در منطقه بسیار تأثیرگذار و قدرتمند است، گفت: با وجود برخی مشکلات همه ما باید آگاه باشیم و با حضور گسترده در انتخابات پیش رو و انتخاب فرد اصلح برای کرسی ریاست جمهوری توطئه‌های شوم دشمنان را خنثی کنیم.

وی افزود: امام خمینی (ره) از همان ابتدا بار‌ها بر این نکته تأکید داشتند که ما آمریکا را زیر پا خواهیم گذاشت و امروز به برکت قرآن و وحدت و یکپارچگی ملت سردمداران غرب مبهوت قدرت ایران در منطقه شده اند.

امام جمعه پاوه هم در این نشست گفت: امروز دشمنان تلاش می‌کنند با ترفند‌های مختلف از جمله تهاجم فرهنگی ذهن جوانان ما را نشانه بگیرند که این بصیرت و هوشیاری آن‌ها را می‌طلبد.

ملاقادر قادری افزود: مردم ما بیش از ۴ دهه است که در برهه‌های مختلف وفاداری خود را به نظام و انقلاب ثابت کرده اند و در انتخابات پیش رو نیز با حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی بار دیگر کشور را بیمه خواهند کرد.

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان نیز که خود میزبان این نشست بود، در سخنانی گفت: این دوره از انتخابات یک رزمایش بزرگ برای نمایش اقتدار و بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

سردار ریحانی افزود: کشور ما در ۴ دهه اخیر موفقیت‌های بسیاری کسب کرده و به لطف خدا تمامی توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده ایم.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها