لطفاً کمی صبر کنید...

آلمان قهرمان رقابت های جام ملت های اروپا شد

شناسه خبر: 83732 سرویس: ورزشی

تیم ملی زیر ۲۱ سال آلمان عنوان قهرمانی جام ملت های اروپا را از آن خود کرد. به گزارش ادوار خبر، دیدار فینال رقابت های جام ملت های اروپا زیر ۲۱ ساله ها، در استادیوم استوزیچ لیوبلیانا اسلوونی برگزار شد. تیم ملی آلمان در مراحل یک چهارم و نیمه نهایی با غلبه بر دانمارک و […]

تیم ملی زیر ۲۱ سال آلمان عنوان قهرمانی جام ملت های اروپا را از آن خود کرد.

به گزارش ادوار خبر، دیدار فینال رقابت های جام ملت های اروپا زیر ۲۱ ساله ها، در استادیوم استوزیچ لیوبلیانا اسلوونی برگزار شد. تیم ملی آلمان در مراحل یک چهارم و نیمه نهایی با غلبه بر دانمارک و هلند راهی دیدار فینال شد و پرتغال نیز در این مراحل از سد ایتالیا و اسپانیا گذشت و به دیدار پایانی راه یافت.

در مسابقه فینال که مالکیت بازی بیشتر در اختیار پرتغال بود ولی این آلمانی ها بودند که موفق به خلق موقعیت می شدند، شاگردان استفان کانتز در تیم ملی آلمان موفق شدند با یک گل از سد رقیب خود گذشته و عنوان قهرمانی اروپا را از آن خود کنند.

در این مسابقه و در دقیقه ۴۹، حرکت خوب تیمی مانشافت منجر به تک گل بازی شد. پاس فلورین ویرتز هافبک ۱۸ ساله بایرلورکوزن به بوته باکو مدافع راست وولفسبورگ، یک موقعیت را برای آلمان به وجود آورد که پاس در عمق این بازیکن با عبور از میان مدافعین پرتغال، نصیب لوکاس انمچا مهاجم اندرلخت بلژیک شد که این بازیکن پس از دریبل زیبای دیوگو کوستا سنگربان پرتغالی ها، توپ را درون دروازه حریف قرار داد.
منبع ورزش۳

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها