لطفاً کمی صبر کنید...

آتش سوزی در کارخانه غرب تهران مهار شد

شناسه خبر: 83819 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

سخنگوی آتش نشانی تهران اعلام کرد: حریق در کارخانه تولیدی غرب تهران توسط نیروهای آتش نشان مهار شد. به گزارش ادوار خبر، جلال ملکی سخنگوی آتش نشانی تهران دقایقی پیش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ساعت ۱۷:۴۷ دقیقه عصر امروز یک مورد آتش سوزی در کارخانه تولیدی واقع در جاده مخصوص کرج به سامانه آتش نشانی […]

سخنگوی آتش نشانی تهران اعلام کرد: حریق در کارخانه تولیدی غرب تهران توسط نیروهای آتش نشان مهار شد.

به گزارش ادوار خبر، جلال ملکی سخنگوی آتش نشانی تهران دقایقی پیش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ساعت ۱۷:۴۷ دقیقه عصر امروز یک مورد آتش سوزی در کارخانه تولیدی واقع در جاده مخصوص کرج به سامانه آتش نشانی اعلام شد که بلافاصله ۵ ایستگاه آتش نشانی به همراه تانکرهای آب و نردبان به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: محل آتش سوزی یک کارخانه بزرگ تولید نوشیدنی بود که در فضای بین سوله ها یک فضای خالی حدود ۲ هزار متری که دارای انباشتی از ضایعات و پالت های چوبی و پلاستیکی بود دچار حریق شده بود.

سخنگوی آتش نشانی تهران ادامه داد: در ابتدا آتش کاملا شعله ور بود و دود آن از فواصل دور قابل مشاهده بود.

ملکی با بیان اینکه اکنون عملیات کاملا تحت کنترل است افزود: نگرانی از سرایت آتش وجود داشت که با تلاش آتش نشانان از سرایت حریق جلوگیری شد.

وی با بیان اینکه آتش اطفا شده است گفت: هم اکنون نیروهای آتش نشانی مشغول لکه گیری و ایمن سازی هستند و به زودی عملیات تمام می شود.

سخنگوی آتش نشانی تهران در پایان با اشاره به اینکه این حادثه مصدوم ندارد خاطرنشان کرد: فقط ضایعات این کارخانه دچار آتش سوزی شده و بخش های اصلی کارخانه طعمه حریق نشده است. 

منبع: فارس

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها