لطفاً کمی صبر کنید...

«محسن رضایی» به مردم هشدار داد

شناسه خبر: 83706 سرویس: سیاست

محسن رضایی در مناظره دیروز با اشاره به وقوع یک حادثه بزرگ عنوان کرد: «چالشها و اَبَر چالشهای مهمی مثل آب، جمعیت، صندوق‌های بازنشستگی، ناترازی بانک‌ها، نقدینگی، بیکاری، گرانی و بدتر شدن محیط کسب و کار در راه است و من برای همه‌ی این مسائل خودم را آماده کرده‌ام. به گزارش ادوار خبر، «محسن رضایی» […]

محسن رضایی در مناظره دیروز با اشاره به وقوع یک حادثه بزرگ عنوان کرد: «چالشها و اَبَر چالشهای مهمی مثل آب، جمعیت، صندوق‌های بازنشستگی، ناترازی بانک‌ها، نقدینگی، بیکاری، گرانی و بدتر شدن محیط کسب و کار در راه است و من برای همه‌ی این مسائل خودم را آماده کرده‌ام.

به گزارش ادوار خبر، «محسن رضایی» در مناظره دیروز با اشاره به وقوع یک حادثه بزرگ گفت: «چالش ها و اَبَر چالش های مهمی مثل آب، جمعیت، صندوق‌های بازنشستگی، ناترازی بانک‌ها، نقدینگی، بیکاری، گرانی و بدتر شدن محیط کسب و کار در راه است و من برای همه‌ی این مسائل خودم را آماده کرده‌ام.

دولت آینده باید قویترین دولت باشد، متشکل از اصولگراها، اصلاح‌طلبان، اهل سنت، اهل تشییع، بانوان و جوانان. بیش از ۲۰ سال است که فریاد می‌کشم به داد اقتصاد برسید و دست از این جناح بازی ها بردارید.»

منبع: خبر آنلاین

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها