لطفاً کمی صبر کنید...

خالد مشعل: خلاقیت مقاومت فلسطین با نبرد شمشیر قدس نمایش داده شد

شناسه خبر: 83683 سرویس: سیاست

رئیس حماس در خارج از فلسطین در سخنانی گفت که نبرد شمشیر قدس خلاقیت و نوآوری مقاومت فلسطین را به نمایش گذاشت. به گزارش ادوار خبر، خالد مشعل رئیس حماس در خارج از فلسطین در سخنانی اظهار داشت: نبرد شمشیر قدس خلاقیّت و نوآوری مقاومت فلسطین را به نمایش گذاشت. بر اساس این گزارش، وی […]

رئیس حماس در خارج از فلسطین در سخنانی گفت که نبرد شمشیر قدس خلاقیت و نوآوری مقاومت فلسطین را به نمایش گذاشت.

به گزارش ادوار خبر، خالد مشعل رئیس حماس در خارج از فلسطین در سخنانی اظهار داشت: نبرد شمشیر قدس خلاقیّت و نوآوری مقاومت فلسطین را به نمایش گذاشت.

بر اساس این گزارش، وی افزود: ساکنان سرزمین‌های اشغالی ۱۹۴۸ بزرگ‌ترین حامی و پشتیبان ساکنان قدس هستند. مشعل در ادامه گفت: دشمن گمان می‌کرد جنگ علیه قدس پایان یافته است، اما نمی‌دانست که این شهر مایه خیر و برکت است و عزم امت اسلامی برای دفاع از مقدسات خود را بیش از پیش جزم خواهد کرد.

مشعل تصریح کرد: برای فلسطینیان، هرگونه مسأله سیاسی، ملی یا دینی که به قدس مربوط شود، به منزله بازی با آتش خواهد بود. به همین دلیل فلسطینیان باید در برابر تجاوزات دشمن قاطعانه مقاومت و پایداری می‌کردند.

رئیس حماس در خارج از فلسطین افزود: دشمن صهیونیستی در جنگ اخیر همزمان به هتک حرمت به مسجدالاقصی پرداخت. فلسطینیان برای مقابله با دشمن صهیونیستی باید اختلافات داخلی خود را کنار بگذارند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها