لطفاً کمی صبر کنید...

۸۰ هکتار از مزارع کرمانشاه در آتش سوخت

شناسه خبر: 83588 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد: ۸۰ هکتار از مزارع گندم و جو روستا‌های بخش “درودفرامان” شهرستان کرمانشاه در آتش سوخت.  به گزارش ادوار خبر، فرمانده انتظامی استان در تشریح این خبر گفت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع آتش سوزی گسترده در زمین های کشاورزی روستاهای “بزگدار علیا و […]

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد: ۸۰ هکتار از مزارع گندم و جو روستا‌های بخش “درودفرامان” شهرستان کرمانشاه در آتش سوخت.

 به گزارش ادوار خبر، فرمانده انتظامی استان در تشریح این خبر گفت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع آتش سوزی گسترده در زمین های کشاورزی روستاهای “بزگدار علیا و سفلی”، تیمی از ماموران پاسگاه درود فرامان به محل اعزام شدند.

سرهنگ جاویدان افزود: ماموران در تحقیقات خود دریافتند حدود ۸۰ هکتار از اراضی کشاورزی روستاهای مذکور که زیر کشت گندم و جو رفته بود، دچار حریق شده است.

وی خاطرنشان کرد: این آتش سوزی پس از ۶ ساعت تلاش نیروهای امدادی و بومی روستا خاموش و خوشبختانه تلفات جانی به دنبال نداشت.

سردار جاویدان یادآور شد: طبق اظهارات اهالی روستاها راننده کمباین که در مزارع در حال کار کردن بوده به صورت غیرعمدی باعث وقوع این آتش سوزی گسترده شده است.

وی از تشکیل پرونده ای در این خصوص و بازجویی از راننده کمباین به منظور روشن شدن علت دقیق این آتش سوزی گسترده خبر داد.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها