لطفاً کمی صبر کنید...

زاکانی: حق مردم نیست که با این وضعیت اقتصادی موجود زندگی کنند

شناسه خبر: 83633 سرویس: سیاست

نامزد انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد: امروز در مناظرات با استدلال و منطق و با عدد و رقم به رقابت می‌پردازم و مواردی را مطرح می‌کنم تا با واقعیت نزدیک بوده و شعار نباشد. به گزارش ادوار خبر، علیرضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز (۱۵ خرداد) در بدو ورود خود به محل مناظرات […]

نامزد انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد: امروز در مناظرات با استدلال و منطق و با عدد و رقم به رقابت می‌پردازم و مواردی را مطرح می‌کنم تا با واقعیت نزدیک بوده و شعار نباشد.

به گزارش ادوار خبر، علیرضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز (۱۵ خرداد) در بدو ورود خود به محل مناظرات انتخابات در صدا و سیما در جمع خبرنگاران گفت: امروز روز ۱۵ خرداد را بزرگ می‌شمارم و بر امام و شهدا درود می‌فرستم. امروز می‌خواهم با استدلال و منطق و با عدد و رقم با کسانی که در حال رقابت هستند وارد مناظره شوم.

وی افزود: امروز مواردی را مطرح می‌کنم تا واقعیت تطبیق داده شد و شعار نباشد و به ارائه راهکار برای عبور از مشکلات خواهم پرداخت.

زاکانی گفت: توانمندی داخل کشور بالا است. اینکه چرا با این وضع اسفناک ارائه می‌شود، نشان از ناکارآمدی و قبیله‌سالاری است که من با این موارد رقابت خواهم کرد.

وی اضافه کرد: این حق مردم نیست که با این وضعیت اقتصاد و معیشت زندگی کنند، چرا که گرسنگانی داریم که باید سنگ بر شکم خود ببندند تا بتوانند بخوابند.

وی ادامه داد: ان‌شاءالله بتوانم در صورت پیروزی همین مشکلات کشور را برطرف کنم.

منبع: فارس

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها