لطفاً کمی صبر کنید...

جلیلی: کسی که کشور را معطل کند و هر روز بهانه‌ای بیاورد، رقیب من است

شناسه خبر: 83619 سرویس: سیاست

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه کشور امروز این ظرفیت را دارد که جهش پیدا کند و صرفاً اداره نشود، عنوان کرد: امروز رقیب ما کسی است که بخواهد کشور را متوقف و معطل کند و هر روز بهانه‌ای داشته باشد. به گزارش ادوار خبر، سعید جلیلی، نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری، عصر امروز (شنبه ۱۵ خرداد) […]

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه کشور امروز این ظرفیت را دارد که جهش پیدا کند و صرفاً اداره نشود، عنوان کرد: امروز رقیب ما کسی است که بخواهد کشور را متوقف و معطل کند و هر روز بهانه‌ای داشته باشد.

به گزارش ادوار خبر، سعید جلیلی، نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری، عصر امروز (شنبه ۱۵ خرداد) در بدو ورود به صداوسیما برای حضور در مناظره اقتصادی نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری، در جمع خبرنگاران گفت: متأسفانه کشور در هشت سال اخیر روند کندی داشت و آنطور که باید اداره نشد و متوقف شد.

وی ادامه داد: در این هشت سال ما کارهای جدی انجام دادیم و سایه به سایه، دولت و تحولات را دنبال کردیم و برنامه ای را نوشته‌ایم.

جلیلی با بیان اینکه کشور امروز این ظرفیت را دارد که جهش پیدا کند و صرفاً اداره نشود، گفت: امروز رقیب ما کسی است که بخواهد کشور را متوقف و معطل کند و هر روز بهانه‌ای داشته باشد.

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری تصریح کرد: کشور در هشت سال آینده نه‌تنها اداره بلکه باید یک جهش در شأن ملت ایران داشته باشد.

جلیلی درباره روش خود در مناظرات گفت: روش ما این است که با اقناع و اخلاق اسلامی، برنامه‌های خود را به مردم عزیز اعلام کنیم.

وی افزود: حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات و تعقیب مناظرات و در نهایت انتخاب آگاهانه، می‌تواند کشور را به یک جهش قابل اعتنا برساند.

منبع: فارس

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها