لطفاً کمی صبر کنید...

بزودی حکم استیناف پرونده جنجالی سایپا و پیکان اعلام خواهد شد

شناسه خبر: 83594 سرویس: ورزشی

کمیته استیناف در ارتباط با پرونده سایپا و پیکان به خاطر استفاده ی پیکان از بازیکن تعویض ششم، بعد از تعطیلات حکم خودرا صادر خواهد کرد. به گزارش ادوار خبر، حکمی که کمیته انضباطی مبنی بر ۳ بر صفر شدن بازی سایپا و پیکان به خاطر استفاده پیکان از بازیکن تعویضی ششم حدود ۱۰ روز […]

کمیته استیناف در ارتباط با پرونده سایپا و پیکان به خاطر استفاده ی پیکان از بازیکن تعویض ششم، بعد از تعطیلات حکم خودرا صادر خواهد کرد.

به گزارش ادوار خبر، حکمی که کمیته انضباطی مبنی بر ۳ بر صفر شدن بازی سایپا و پیکان به خاطر استفاده پیکان از بازیکن تعویضی ششم حدود ۱۰ روز پیش صادر شد و سر و صدای زیادی به راه انداخت.

صدور این حکم با اعتراض باشگاه های پیکان، ذوب آهن و نساجی مواجه شد و به همین خاطر با اعتراض رسمی پیکانی ها پرونده به کمیته استیناف رفت. این کمیته به دو باشگاه پیکان و سایپا تا عصر چهارشنبه فرصت داده بود که مدارک و مستندات خود را ارائه کنند. از این رو پیکانی ها خیلی زودتر این کار را کردند و مسئولان سایپا نیز تا چهارشنبه اسناد خود برای شکایت از پیکان را به کمیته استیناف دادند.

اصل پرونده نیز از کمیته انضباطی به کمیته استیناف رفته و حالا این کمیته باید حکم خود را صادر کند.

از این رو قرار است بعد از تعطیلات پیش رو اعضای کمیته استیناف جلسه ای را در این خصوص تشکیل بدهند تا با بررسی مجدد پرونده حکم بدهند. اکثر فوتبالی ها منتظر اعلام رای استیناف هستند تا تکلیف این پرونده جنجالی فوتبال ایران مشخص شود.

باید منتظر ماند و دید در نهایت کمیته استیناف حکم صادر شده از سوی کمیته انضباطی را تایید می کند یا اینکه اتفاق دیگری رقم خواهد خورد و حکم جدیدی صادر خواهد شد.
منبع ورزش ۳

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها