لطفاً کمی صبر کنید...

از خانه خانم بازیگر در تهران سرقت شد

شناسه خبر: 83565 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

دزدان خانه خانم بازیگر معروف را در تهران مورد سرقت قرار دادند. به گزارش ادوار خبر، آزیتا ترکاشوند بازیگر معروف ایرانی با انتشار عکسی اعلام کرد از خانه‌اش سرقت شده است. آزیتا ترکاشوند بازیگر نام آشنای سینمای ایران با انتشار عکسی از خانه اش که به هم ریخته است خبر از ورود سارقان به منزلش […]

دزدان خانه خانم بازیگر معروف را در تهران مورد سرقت قرار دادند.

به گزارش ادوار خبر، آزیتا ترکاشوند بازیگر معروف ایرانی با انتشار عکسی اعلام کرد از خانه‌اش سرقت شده است.

آزیتا ترکاشوند بازیگر نام آشنای سینمای ایران با انتشار عکسی از خانه اش که به هم ریخته است خبر از ورود سارقان به منزلش را داد و اینطور نوشت:

مگه داریم انقدر راحت وارد خونه مردم بشن و دزدی بکنن برن. اگه من دیشب منزل بودم واقعا چه بلایی سرم میومد ؟ کی پاسخگو بود.

آزیتا ترکاشوند کیست؟

آزیتا ترکاشوند (زاده خرداد ۱۳۵۹ بروجرد) هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. او در فیلم قلاده‌های طلا و مجموعه‌های تلویزیونی گاندو، کلاه پهلوی و هیولا نقش آفرینی کرده‌است.

آزیتا ترکاشوند در خانواده ای نظامی به دنیا آمد. در کودکی به دلیل شغل پدر از بروجرد به تهران مهاجرت کردند. او در کودکی بسیار آرام بوده‌است به طوری که خود او می‌گوید:

دوران کودکی من بسیار مظلوم، آرام و صبور بودم طوری که خانواده نگران بودند که افسردگی دارم، اما در محیط مدرسه شلوغ بودم به طوری که هفت زنگ پشت در کلاس بودم یا همیشه یا از کلاس اخراج می‌شدم.

او دوره‌های بازیگری را در آموزشگاه هنری زیر نظر رسول ملاقلی‌پور و رؤیا افشار طی کرد و کارش از روی صحنه با اتودهای نمایش شروع شد. در سال ۸۴ با بازی در سریال طبقه دوم کار خود را در تلویزیون آغاز کرد. سپس با فیلم‌های ارتباط خانوادگی و فیلم فرشتگان قصاب پا به عرصه سینما گذاشت.

منبع: رکنا

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها