لطفاً کمی صبر کنید...

وقوع ۳ تصادف در استان سمنان ۱۳ مصدوم بر جای گذاشت

شناسه خبر: 83521 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

در مناطق مختلف استان سمنان وقوع سه تصادف منجر به مصدومیت ۱۳ نفر شد. به گزارش ادوار خبر، طبق گزارش مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان سمنان، تصادف یک دستگاه پیکان وانت با  یک دستگاه نیسان به این مرکز اعلام شد. این تصادف در کیلومتر ۸۰ محور دامغان- سمنان به وقوع پیوست […]

در مناطق مختلف استان سمنان وقوع سه تصادف منجر به مصدومیت ۱۳ نفر شد.

به گزارش ادوار خبر، طبق گزارش مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان سمنان، تصادف یک دستگاه پیکان وانت با  یک دستگاه نیسان به این مرکز اعلام شد.

این تصادف در کیلومتر ۸۰ محور دامغان- سمنان به وقوع پیوست و عوامل امداد و نجات از پایگاه‌ آهوان به محل وقوع وقوع حادثه اعزام شدند.

در این حادثه چهار نفر مصدوم شدند که توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافتند و این سانحه رانندگی فوتی نداشت.

واژگونی خودرو در محور شاهرود- دامغان با ۴ مصدوم

همچنین واژگونی یک دستگاه سراتو در کیلومتر ۵۲ محور شاهرود- دامغان به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر استان سمنان گزارش شد.

عوامل امداد و نجات از پایگاه هلال احمر نعیم‌آباد به محل وقوع حادثه اعزام شدند و به کمک مصدومان شتافتند.

در این حادثه، چهار نفر دچار مصدومیت شدند و دو نفر از مصدومان توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر به مرکز درمانی منتقل شدند.

همچنین دو نفر از مصدومان توسط عوامل اورژانس به مرکز درمانی منتقل شدند و این سانحه رانندگی فوتی سر صحنه نداشت.

واژگونی پژو پارس در محور فولادمحله- شهمیرزاد

همچنین واژگونی یک دستگاه پژو پارس در کیلومتر ۱۳ محور فولادمحله- شهمیرزاد به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر استان سمنان گزارش شد.

امدادگران هلال احمر شامل علی‌اصغر ملک، محمودرضا طائی و مجید جنیدی از پایگاه امداد و نجات فولادمحله به محل وقوع سانحه رانندگی اعزام شدند. 

این سانحه رانندگی پنج مصدوم برجای گذاشت که مصدومان توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند و این حادثه فوتی سر صحنه نداشت.

منبع: فارس

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها