لطفاً کمی صبر کنید...

لطفی: بعید می‌دانم سخنان رهبری موجب تغییر ترکیب سیاسی نامزدهای انتخابات ۱۴۰۰ شود

شناسه خبر: 83492 سرویس: سیاست

یک عضو فراکسیون امید در مجلس دهم و نماینده مردم رزن در مجلس یازدهم با اشاره به بیانات اخیر رهبری در مورد “نسبت‌های خلاف واقع به نامزدهای رد صلاحیت شده” گفت: بعید می‌دانم که اظهارات رهبر انقلاب باعث تغییر ترکیب سیاسی نامزدها در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ شود. به گزارش ادوار خبر، مقام معظم رهبری […]

یک عضو فراکسیون امید در مجلس دهم و نماینده مردم رزن در مجلس یازدهم با اشاره به بیانات اخیر رهبری در مورد “نسبت‌های خلاف واقع به نامزدهای رد صلاحیت شده” گفت: بعید می‌دانم که اظهارات رهبر انقلاب باعث تغییر ترکیب سیاسی نامزدها در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ شود.

به گزارش ادوار خبر، مقام معظم رهبری در سالگرد رحلت امام خمینی (ره) اظهار کردند: در جریان عدم احراز صلاحیت به برخی کسانی که صلاحیتشان احراز نشد، جفا شد. به خودشان و خانواده‌هایشان نسبت‌هایی داده شد که معلوم شد خلاف است. در فضای مجازی بدون هیچ قید و بندی مسائلی را منتشر کردند. مطالبه من این است که دستگاه‌های مسئول جبران کنند. گزارش‌ها خلاف واقع بود.

حسن لطفی با استناد به بیانات فوق اظهار کرد: بعید می‌دانم که اظهارات رهبر انقلاب باعث تغییر ترکیب سیاسی نامزدها در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ شود.

این عضو فراکسیون امید در مجلس دهم و نماینده مردم رزن در مجلس یازدهم اظهار کرد: فضای مجازی بی مهابا با آبروی اشخاص بازی می‌کند و به آنها انگ می‎‌زند. به نظرم مطالبه رهبری از این قرار است که مراقبت‌هایی برای حفظ آبروی افراد صورت بگیرد و دستگاه‌های نظارتی از این بعد دقت بیشتری در احراز صلاحیت‌ها داشته باشند.

لطفی با اشاره به نزدیکی مناظرات انتخاباتی و روز انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گفت: به شخصه بعید می‌دانم که شخصی به نامزدها اضافه شود اما کنترل بیشتر فضای مجازی در دستور کار نهادها قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها