لطفاً کمی صبر کنید...

۲۷ شعبه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در کرمانشاه تشکیل شد

شناسه خبر: 83403 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمانشاه اعلام کرد: ۲۷ شعبه ویژه برای رسیدگی فوری به تخلفات احتمالی انتخاباتی در استان کرمانشاه تشکیل شده است. به گزارش ادوار خبر، معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمانشاه در جلسه تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی گفت: خرید و فروش رای، تقلب و تزویر در اوراق […]

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمانشاه اعلام کرد: ۲۷ شعبه ویژه برای رسیدگی فوری به تخلفات احتمالی انتخاباتی در استان کرمانشاه تشکیل شده است.

به گزارش ادوار خبر، معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمانشاه در جلسه تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی گفت: خرید و فروش رای، تقلب و تزویر در اوراق تعرفه یا برگ رای یا صورتجلسات، تهدید یا تطمیع در امر انتخابات، رای دادن با شناسنامه جعلی، رای دادن با شناسنامه دیگری، رای دادن بیش از یک بار، اخلال در امر انتخابات، کم و زیاد کردن آرا یا تعرفه‌ها، تقلب در رای گیری و شمارش آرا، رای گرفتن با شناسنامه‌ کسی که حضور ندارد، از جمله جرائم انتخاباتی است.

بهرام زاده گفت: هیات‌های اجرایی و نظارت موظف اند در صورت اطلاع از ارتکاب جرم موضوع را برای رسیدگی به مرجع قضائی ذیصلاح اعلام و دادستان حوزه مربوطه باید موضوع را بلافاصله رسیدگی کند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها