لطفاً کمی صبر کنید...

تیم ملی والیبال ایران با نتیجه ی سه بر یک کانادا را شکست داد

شناسه خبر: 83409 سرویس: ورزشی

تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های لیگ ملت های والیبال در دور چهارم مقابل کانادا قرار گرفت که در این دیدار به برتری ۳ بر یک رسید. تیم ملی والیبال مردان ایران در چهارمین دور از رقابت‌های لیگ ملت‌ها، ۱۳ خرداد (پنجشنبه) از ساعت ۱۴:۳۰ به مصاف کانادا رفت. ملی پوشان والیبال ایران پیش از […]

تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های لیگ ملت های والیبال در دور چهارم مقابل کانادا قرار گرفت که در این دیدار به برتری ۳ بر یک رسید.

تیم ملی والیبال مردان ایران در چهارمین دور از رقابت‌های لیگ ملت‌ها، ۱۳ خرداد (پنجشنبه) از ساعت ۱۴:۳۰ به مصاف کانادا رفت.

ملی پوشان والیبال ایران پیش از این در بازی اول مقابل ژاپن و در بازی دوم مقابل روسی مدعی شکست خوردند اما در بازی سوم با ترکیب جوان مقابل هلند به پیروزی رسیدند.

ایران با ترکیب میثم صالحی، سعید معروف، سید محمد موسوی، مسعود غلامی، صابرکاظمی، میلاد عبادی پور و محمد رضا حضرت پور (لیبرو) پا به میدان گذاشت.

این رقابت درحالی برگزار شد که کانادا در بازی اول مقابل آمریکا شکست خورده بود. همچنین این تیم در بازی دوم مقابل ژاپن به پیروزی رسید. کانادا در بازی سوم مقابل برزیل یک ست گرفت اما از این تیم ۳-۱ شکست خورد.

ست اول: ایران ۲۲ – ۲۵ کانادا

ملی پوشان والیبال ایران که با لباس سفید مقابل کانادا با لباس مشکی- خاکستری قرار گرفته بودند در ست اول کار را خوب شروع کردند. دو تیم در اوایل ست اول پایاپای پیش می رفتند به طوری که دو تیم در امتیاز ۱۲ برابر شدند. سرویس های زیبای میثم صالحی کار را برای تیم کانادا سخت کرده بود و این بازیکن توانست سه امتیاز مستقیم از سرویس را در اوایل ست به دست بیاورد.

اما ملی پوشان کانادا با سرویس های خوب عملا سرعت را از ایران گرفته بودند اما پاس های سعید معروف باعث می شد که امتیاز ها برای ایران به ثبت برسند.

در اواسط بازی، دو تیم در امتیاز ۱۸ برابر بودند و هیچ تیمی نمی خواست بازنده این ست باشد اما سرویس های کانادا کار را برای ایران سخت کرده بود.

در اواخر ست اول، خطای فردی تیم ملی والیبال ایران بالا رفت به طوری که در امتیاز ۲۲-۱۹ به سود کانادا، آلکنو تصمیم گرفت که وقت استراحت بگیرد؛ اما این وقت استراحت برای ایران کارساز نبود و تیم کانادا موفق شد این ست را ۲۵-۲۲ به سود خود تمام کند.
منبع ایسنا

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها