لطفاً کمی صبر کنید...

اسکوچیچ: از حالا فقط به بازی بحرین فکر می کنم

شناسه خبر: 83437 سرویس: ورزشی

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان عنوان کرد: تنها چیزی که از آن رضایت نداشتم دریافت گل از هنگ کنگ بود و تمرکز ما در حال حاضر دیدار با بحرین است. به گزارش ادوار خبر، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری بعد از برتری تیم ملی مقابل هنگ‌کنگ اظهار داشت: برای شروع تورنمنت از نتیجه این بازی خیلی راضی‌ […]

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان عنوان کرد: تنها چیزی که از آن رضایت نداشتم دریافت گل از هنگ کنگ بود و تمرکز ما در حال حاضر دیدار با بحرین است.

به گزارش ادوار خبر، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری بعد از برتری تیم ملی مقابل هنگ‌کنگ اظهار داشت: برای شروع تورنمنت از نتیجه این بازی خیلی راضی‌ هستم چون شرایط آب و هوایی در بحرین سخت است و ما به خوبی از پس این مسابقه بر آمدیم.

وی افزود: با تیمی بازی داشتیم که در اکثر مسابقه در یک سوم زمین خودش بازی می‌کرد و همین کار ما را سخت می‌کرد، در واقع حریف ضد فوتبال به نمایش می گذاشت.ما بازی را با نتیجه خوبی تمام کردیم و به بازیکنان کلیدی تیم هم استراحت دادیم که فشار همه مسابقه روی آنها نباشد.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تاکید کرد: تنها چیزی که از آن رضایت نداشتم دریافت گل بود. ما نباید گل‌های شبیه به این را دریافت کنیم و در تمام بازی باید تمرکزمان را حفظ کنیم.

اسکوچیچ یادآور شد: از آنجا که هنگ‌کنگ مدت زیادی بود بازی نداشت، ما اطلاعات کمی از این تیم داشتیم اما برتری را در طول بازی حفظ کردیم. ما شانسهای خوبی برای گلزنی داشتیم و اگر کسی بازی را می‌دید متوجه می‌شد چه تیمی دست بالاتری در این دیدار دارد.

وی در خصوص انتقاداتی که به زمین چمن بازی داشت و با توجه به اینکه دیدار آخر ایران و عراق باید در همین زمین برگزار شود در پاسخ به این سوال که آیا درخواستی برای ترمیم چمن این استادیوم دارند یا خیر گفت: فکر می‌کنم زمان کافی برای بهتر شدن این زمین وجود ندارد. من انتظار داشتم شرایط مسابقه برای همه تیم‌ها یکسان باشد. ما و عراق در این زمین بازی می‌کنیم ولی تیم‌های دیگر در این زمین بازی نمی‌کنند. در مورد مسائل دیگر هم قبلا صحبت کردم.

سرمربی تیم ملی ادامه داد: ما در هر دو نیمه فشار را روی تیم حریف حفظ کرده بودیم، هر دو محوطه جریمه کیفیت چمن خوبی نداشت ولی کار دیگری از دست ما بر نمی‌آید و ما باید تمرکزمان را حفظ کنیم و کارمان را انجام بدهیم.

اسکوچیچ در خصوص اینکه آیا تمرکزش روی دیدار آینده است یا خیر گفت: بله تمام تمرکز ما روی بازی با بحرین است. بازی قبلی با (هنگ‌کنگ) تمام شده است. ما بازی به بازی پیش می‌رویم و باید به اندازه کافی باهوش باشیم. از امشب تمرینات بازسازی و ریکاوری را انجام می‌دهیم تا تورنمنت را با موفقیت تمام کنیم.

وی در خصوص اینکه آیا تیم ملی در بازی های آینده بهتر خواهد شد یا خیر عنوان کرد: ما نمی‌خواهیم مسابقات را با هم قاطی کنیم. هر بازی داستان متفاوت با خودش را دارد. تمرکز ما در حال حاضر برای دیدار با بحرین است و سعی نمی‌کنیم از حالا به بازی‌های بعد فکر کنیم. ما تیم خوبی داریم، به قدرتمان ایمان داریم و می‌دانیم باید چگونه از موانع رد شویم و مشکلات را حل کنیم.

منبع: فارس

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها