لطفاً کمی صبر کنید...

آیین بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در جوانرود برگزار شد

شناسه خبر: 83391 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، سیاست

امروز آیین بزرگداشت سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) با حضور قشر‌های مختلف مردم و مسئولان در سپاه ناحیه جوانرود برگزار شد. به گزارش ادوار خبر، فرماندار جوانرود در این مراسم گفت: امام خمینی (ره) با انقلاب خود عزت و هویت از دست رفته را به ملت ایران  باز گرداند و با نابودی رژیم طاغوت […]

امروز آیین بزرگداشت سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) با حضور قشر‌های مختلف مردم و مسئولان در سپاه ناحیه جوانرود برگزار شد.

به گزارش ادوار خبر، فرماندار جوانرود در این مراسم گفت: امام خمینی (ره) با انقلاب خود عزت و هویت از دست رفته را به ملت ایران  باز گرداند و با نابودی رژیم طاغوت و ایستادگی در مقابل استکبار جهانی استقلال و آزادی را برای آزدیخواهان دنیا به ارمغان آورد.

یوسفی در ادامه از پانزدهم خرداد سال ۴۲ به عنوان سرآغاز نهضت بزرگ اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) یاد کرد و افزود: مردم ما نباید هیچ گاه از اهمیت این روز تاریخی غافل شوند.

فرمانده سپاه ناحیه جوانرود هم گفت: امروز عزت و سرافرازی ملت ایران در تمام عرصه‌ها حاصل ولایت فقیه و مردم سالاری دینی است.

سرهنگ بهرام میرزایی با بیان اینکه سالگرد ارتحال امام و قیام ۱۵ خرداد بهترین زمان برای تبیین و ترویج اندیشه‌های امام (ره) و انتقال آرمان‌های ایشان به دنیا و آزادیخواهان جهان است افزود: همه باید سعی کنیم تفکرات و اندیشه‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی در همه ابعاد فرهنگی، سیاسی و اجتماعی جامعه زنده بماند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها