لطفاً کمی صبر کنید...

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه: بیش از ۱۰ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان کرمانشاهی توزیع شد

شناسه خبر: 83326 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه از توزیع ۱۰ هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان کرمانشاهی خبر داد. به گزارش ادوار خبر، سرهنگ کامران هزارخانی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران از توزیع ۱۰ هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی به همت بسیج سازندگی استان کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: این بسته ها ذیل قرارگاه […]

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه از توزیع ۱۰ هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان کرمانشاهی خبر داد.

به گزارش ادوار خبر، سرهنگ کامران هزارخانی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران از توزیع ۱۰ هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی به همت بسیج سازندگی استان کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: این بسته ها ذیل قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) تهیه و توسط گروه های جهادی در بین نیازمندان این استان و آسیب دیدگان ناشی از کرونا توزیع خواهد شد.

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه افزود: در این مرحله از رزمایش که هشتمین مرحله از کمک‌های مومنانه است به همت سپاه این تعداد بسته های معیشتی به ارزش هر بسته حدود ۴۰۰ هزار تومان تهیه و توزیع شده است.

سرهنگ هزار خانی گفت: این ویروس منحوس وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم را تحت تاثیر خود قرار داده است و امیدوارم شر این بیماری هرچه سریعتر کم شود تا مردم بدون دغدغه به مسائل معیشتی و اقتصادی خود برسند.

وی تصریح کرد: بسیج سازندگی استان کرمانشاه تا زمانی که شر این ویروس از سر مردم کم نشود در کنار خانواده‌های آسیب‌دیده ناشی از کرونا خواهد ماند و بسته های معیشتی را در سراسر استان توسط ناحیه مقاومت هر شهرستان توزیع خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه این نهضت مومنانه ادامه خواهد داشت، گفت: امیدواریم با برطرف شدن این بیماری مشکل معیشتی مردم حل و فصل شده و دیگر به این کمک ها نیازی نداشته باشند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها