لطفاً کمی صبر کنید...

پیکرهای مطهر شهیدان دشتیان و قربانی کشف و شناسایی شد

شناسه خبر: 83199 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ، سیاست

با تلاش گروه های تفحص شهدا پیکر مطهر دو تن از شهدای دوران دفاع مقدس، «ابوالقاسم دشتیان» و «غلامحسین قربانی» کشف و شناسایی شد. به گزارش ادوار خبر، پیکر مطهر دو تن از شهدای دوران دفاع مقدس اعزامی از مشهد که در عملیات بدر به شهادت رسیدند و پیکرهای آنان در شرق دجله بر جای […]

با تلاش گروه های تفحص شهدا پیکر مطهر دو تن از شهدای دوران دفاع مقدس، «ابوالقاسم دشتیان» و «غلامحسین قربانی» کشف و شناسایی شد.

به گزارش ادوار خبر، پیکر مطهر دو تن از شهدای دوران دفاع مقدس اعزامی از مشهد که در عملیات بدر به شهادت رسیدند و پیکرهای آنان در شرق دجله بر جای مانده بود، پس از ۳۷ سال کشف و از طریق پلاک شناسایی شد.

مشخصات این شهدا بدین شرح است:

شهید ابوالقاسم دشتیان فرزند محمد، متولد ۱۳۴۲/۰۲/۰۵، جمعی تیپ ویژه شهدا، در تاریخ ۱۳۶۳/۱۲/۲۵ در عملیات بدر به شهادت رسید.

شهید غلامحسین قربانی فرزند قربانعلی، متولد ۱۳۴۵/۱۱/۱۶، جمعی لشکر ۵ نصر خراسان نیز، در تاریخ ۱۳۶۳/۱۲/۳۰ در عملیات بدر به شهیدان پیوست.

روز گذشته جمعی ازفرماندهان لشکر ۵ نصر با حضور در منزل این دو شهید گرانقدر، با اعلام خبر کشف و شناسایی پیکر مطهر شهید عزیزشان، پس از گذشت ۳۷ سال این دو خانواده را از چشم‌انتظاری درآوردند.

منبع: دفاع پرس

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها