لطفاً کمی صبر کنید...

نماینده ی مجلس از شرکت توسعه در رابطه با واگذاری اماکن ورزشی انتقاد کرد

شناسه خبر: 83209 سرویس: ورزشی

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نسبت به عدم برخورداری فدراسیون تنیس از مکان و زمین اختصاصی انتقاد کرد. به گزارش ادوار خبر، سمیه رفیعی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ورزش یکی از مطالبات مهم مردم و قشر وسیعی از جامعه است. در این بین با مراجعه و گزارش‌هایی که دریافت […]

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نسبت به عدم برخورداری فدراسیون تنیس از مکان و زمین اختصاصی انتقاد کرد.

به گزارش ادوار خبر، سمیه رفیعی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ورزش یکی از مطالبات مهم مردم و قشر وسیعی از جامعه است. در این بین با مراجعه و گزارش‌هایی که دریافت کردم، متوجه مشکل تنیس در عدم برخورداری از زمین و مکان اختصاصی شدم؛ تا جایی که این فدراسیون حتی برای تیم ملی باید به زمین‌های خصوصی پناه ببرد.

نماینده مردم تهران با انتقاد از نحوه واگذاری اماکن ورزشی دولتی به بخش خصوصی گفت: در زمینه واگذاری نباید حق فدراسیون‌ها و هیات‌های استانی نادیده گرفته شود. به همین دلیل نیاز است که با بازنگری در اجرای ماده ٨٨، شرایطی را بوجود آوریم که مشکل فدراسیون‌هایی نظیر تنیس برطرف شود.

سمیه رفیعی ادامه داد: فدراسیون‌ها در راستای توسعه ابعاد مختلف همگانی و قهرمانی وظیفه مهمی برعهده دارند. به همین دلیل نادیده گرفتن آنها در این راستا ظلم آشکار به علاقمندان به این رشته است. بنابراین نقد جدی به این موضوع دارم که چرا فدراسیون تنیس از برخورداری زمین و مکان اختصاصی محروم است. با این اوصاف چطور باید از فدراسیون انتظار عملکرد خوب داشت.

رییس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: به عملکرد شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی نقد جدی دارم. انتظار دارم هر چه سریعتر نسبت به حل مشکلات فدراسیون تنیس که دارای مکان اختصاصی حتی برای تیم ملی نیست، اقدام منطقی انجام دهد.
منبع خبرگزاری فارس

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها