لطفاً کمی صبر کنید...

فرمانده ناجا: انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به رهبری، لطف الهی بود/ تکلیف ما در مقابل شهدا حضور در انتخابات است

شناسه خبر: 83223 سرویس: سیاست

سردار اشتری عنوان کرد: در برهه‌ای بعد از رحلت حضرت امام خمینی (ره) خبرگان رهبری به موقع حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را انتخاب کردند که این انتصاب لطف الهی بود و امام خامنه‌ای در این چند دهه مشکلات زیادی را رفع کرده‌اند. به گزارش ادوار خبر، سردار «حسین اشتری» فرمانده ناجا در یادواره شهدای روستای «علی […]

سردار اشتری عنوان کرد: در برهه‌ای بعد از رحلت حضرت امام خمینی (ره) خبرگان رهبری به موقع حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را انتخاب کردند که این انتصاب لطف الهی بود و امام خامنه‌ای در این چند دهه مشکلات زیادی را رفع کرده‌اند.

به گزارش ادوار خبر، سردار «حسین اشتری» فرمانده ناجا در یادواره شهدای روستای «علی آباد» شهرستان «آران وبیدگل» اظهار داشت: ایران در روز‌های شروع جنگ تحمیلی، یک مجموعه آماده و قوی برای مقابله با ارتش سراپا مسلح صدام را نداشت، ارتش بعد از پیروزی انقلاب هنوز شکل واقعی خود را به دست نیاورده بود، هرچند ارتشیان غیور و پیرو حضرت امام (ره) زیاد بودند و سپاه که برخاسته از بطن مردم بود هنوز نوپا بود اما آن توان دفاعی لازم را نداشتیم و در این شرایط دشمن طبق برآوردی که داشت می‌خواست چند روزه تا تهران بیاید و بخش‌هایی از خوزستان را نیز تصاحب کرده بود.

فرمانده ناجا ادامه داد: حضرت امام خمینی (ره) در فتوایی اعلام کردند که امروز نیاز است مردم به جبهه بیایند و با این فرمان جوانان و مردم به سمت جبهه‌ها سرازیر شدند و بسیج مستضعفین شکل گرفت و با حضور پرشور مردم قدرت کشور ما چند برابر شد و وضعیت جنگ تغییر کرد.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: نیت رزمندگان کاملا الهی و خالص بود و با این نیت از کشور دفاع می‌کردند تا فتح بزرگ خرمشهر انجام شد، رمز موفقیت‌هایی که در دوران دفاع مقدس داشتیم، رهبری حضرت امام (ره) بود.

سردار اشتری تصریح کرد: رزمندگان معامله‌ای با خداوند کردند که ارزش آن بیشتر از جانشان بود و پاداش آن بیشتر از مواهب اقتصادی و دنیوی، این نیت خالص و قلب پاک باعث شد خداوند متعال نیز کمک کند و هشت سال، چون کوه در مقابل دشمن بایستیم، شهدا نیت الهی داشتند و اعجاز کردند و باعث افتخار شدند، اگر در زندگی خود از آن‌ها پیروی کنیم، موفق خواهیم شد.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور بیان داشت: در گام دوم انقلاب باید راه شهدا را همچنان ادامه دهیم و قدردان آن‌ها باشیم، فقط یاد شهدا کفایت نمی‌کند ما باید راه آن‌ها را ادامه دهیم مانند حاج قاسم سلیمانی که در قلوب مردم ما و مردم همه کشور‌های مسلمان و غیر مسلمان و آزادی خواهان جای گرفت، او همه چیز خود را برای خدا داده بود و خدا هم او را محبوب قلب‌ها کرد، حاج قاسم اگر به سوریه و عراق رفت و به مردم آن‌ها کمک کرد برای رضای خدا بود و امنیت امروز ما مرهون این شهید والامقام است.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: در برهه‌ای بعد از رحلت حضرت امام خمینی (ره) خبرگان رهبری به موقع حضرت آقا را انتخاب کردند که این انتصاب لطف الهی بود، امام خامنه‌ای (مدظله العالی) الحق و الانصاف در این چند دهه مشکلات زیادی را رفع کرده اند، تمام دنیا علیه ما شدند، فشار‌های امروز بیشتر از دوران دفاع مقدس است، اما مقام معظم رهبری با عنایات الهی مملکت را اداره می‌کنند.

فرمانده ناجا ادامه داد: وظیفه ما پیروی از ولایت است، باید مانند شهدا در همه صحنه‌ها حضور داشته باشیم، یکی از مهم‌ترین این صحنه‌ها انتخابات ۲۸ خرداد است که همه باید شرکت کنیم، حضور در انتخابات تکلیف ما در مقابل شهدا، مجاهدان، ایثارگران، پدران و مادران شهدا است، امروز جمهوری اسلامی ام القری جهان اسلام است، حضور تک تک ما در صحنه‌ها باعث قوت قلب مسلمانان جهان خواهد شد.

وی تصریح کرد: حضرت امام خامنه‌ای ملاک‌هایی را برای انتخاب کاندیدای اصلح فرمودند، “شخصی که دوستدار مردم باشد، روحیه انقلابی و جهادی داشته باشد، اعتقاد به جوانان داشته باشد و آنان را باور داشته باشد وظلم ستیز باشد، عدالت محور و مردمی باشد به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های داخل کشور اعتقاد داشته باشد، حامی مظلومان باشد و با فساد مبارزه کند.

سردار حسین اشتری در پایان خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی در راه تامین امنیت و آسایش مردم شهدایی را تقدیم کرده و باب شهادت در این نیرو باز است و ما افتخار می‌کنیم و خداوند را شاکر هستیم که توفیق خدمت گزاری به مردم و خانواده شهدا را به ما عطا فرموده است.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها