لطفاً کمی صبر کنید...

سرلشکر باقری: آثار و برکات وجودی شهید حجازی در جبهه مقاومت ماندگار خواهد ماند

شناسه خبر: 83215 سرویس: سیاست

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح سرلشکر شهید حجازی را الگویی شایسته برای نسل جوان جامعه به‌ویژه در نیرو‌های مسلح دانست و عنوان کرد: آثار و برکات وجودی سردار حجازی برای همیشه در اذهان رزمندگان اسلام در جبهه مقاومت باقی خواهد ماند. به گزارش ادوار خبر، سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح […]

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح سرلشکر شهید حجازی را الگویی شایسته برای نسل جوان جامعه به‌ویژه در نیرو‌های مسلح دانست و عنوان کرد: آثار و برکات وجودی سردار حجازی برای همیشه در اذهان رزمندگان اسلام در جبهه مقاومت باقی خواهد ماند.

به گزارش ادوار خبر، سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با حضور در منزل سردار شهید «سید محمد حجازی»، با خانواده این شهید والامقام دیدار و گفت‌وگو کرد.

سرلشکر باقری در این دیدار با اشاره به نقش‌آفرینی‌ها و خدمات صادقانه و مؤثر شهید حجازی طی دوران مختلف در لباس پاسداری، اظهار داشت: شهید حجازی در مسئولیت‌های مختلفی که بر عهده داشتند چه در دوران دفاع مقدس و چه پس از آن و حتی در زمانی که در لبنان حضور داشتند، همواره تأثیرگذار بودند.

وی افزود: یک ماه پس از آغاز جنگ تحمیلی، برای اولین بار شهید حجازی را در پادگان گلف اهواز ملاقات کردیم؛ آن زمان رزمندگان اعزامی از اقصی‌نقاط کشور به جبهه‌های جنوب، در این پادگان حضور پیدا می‌کردند و شهید حجازی هر ۱۵ دقیقه برای هزاران رزمنده‌ای که به آنجا می‌آمدند، سخنرانی می‌کردند و آن‌ها را نسبت به وضعیت جبهه‌ها توجیه و سپس سازماندهی می‌کردند و به یگان‌ها و خطوط دفاعی کشور در جبهه گسیل می‌داشتند.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح سرلشکر شهید حجازی را مجاهد فی سبیل‌الله و الگویی شایسته برای نسل جوان جامعه به‌ویژه در نیرو‌های مسلح و مدافعان انقلاب و میهن اسلامی توصیف و خاطرنشان کرد: آثار و برکات وجودی سردار حجازی برای همیشه در اذهان رزمندگان اسلام در جبهه مقاومت منطقه باقی خواهد ماند و تاریخ از او و سردار دل‌ها شهید «حاج قاسم سلیمانی» همواره به نیکی و با احترام یاد خواهد کرد.

در این دیدار که با حضور سردار سرتیپ پاسدار «اسماعیل قاآنی» فرمانده نیروی قدس و جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح صورت گرفت، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح حکم سرلشکری شهید حجازی را تقدیم خانواده این شهید کرد.

منبع: دفاع پرس

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها