لطفاً کمی صبر کنید...

آبگرمکن خورشیدی بر بام ۳۸۸ منزل روستا‌یی در کرمانشاه نصب شده است

شناسه خبر: 83235 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

معاونت حفاظت و امور اراضی اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه اعلام کرد: تاکنون ۳۸۸ دستگاه آبگرمکن خورشیدی در روستاهای شهرستان‌های دالاهو، ثلاث بابا جانی وجوانرود نصب شده است. به گزارش ادوار خبر، معاونت حفاظت و امور اراضی اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه گفت:  این اقدام به منظور توانمندسازی و کاهش تخریب عرصه‌های […]

معاونت حفاظت و امور اراضی اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه اعلام کرد: تاکنون ۳۸۸ دستگاه آبگرمکن خورشیدی در روستاهای شهرستان‌های دالاهو، ثلاث بابا جانی وجوانرود نصب شده است.

به گزارش ادوار خبر، معاونت حفاظت و امور اراضی اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه گفت:  این اقدام به منظور توانمندسازی و کاهش تخریب عرصه‌های منابع طبیعی بویژه جنگلها انجام شده است.

رستمی افزود: با اختصاص اعتبار پانصد و نه میلیون تومانی از محل اعتبارات ملی و استانی امسال شصت و نه دستگاه آبگرم‌کن خورشیدی تهیه و بر بام منازل روستای بلیشاه خویار  بخش گهواره از توابع شهرستان دالاهو نصب شد.

وی افزود: طرح اختصاص آبگرمکن خورشیدی به روستاهای حاشیه جنگل  از سال ۱۳۹۴ از سوی سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور به ادارات منابع طبیعی وآبخیزداری استانها ابلاغ شد.

معاونت حفاظت و امور اراضی اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه گفت: امسال هم در خواست تخصیص اعتبار برای خرید ۲۷۰ دستگاه آبگرمکن به سازمان جنگلها ارسال شده که تاکنون اقدامی صورت نگرفته است.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها