لطفاً کمی صبر کنید...

نیروی انتظامی مورد اعتماد همه اهل جامعه می باشد/ فرزندان بصیر ناجا امنیت انتخابات را فراهم خواهند کرد

شناسه خبر: 83134 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: نیروی انتظامی امروز آبرومند است و بیشترین وجاهت و رضایت مندی را در میان اقشار مختلف مردم کسب کرده و مورد اعتماد و وثوق همه اهل جامعه است. به گزارش ادوار خبر، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی با دعوت از عموم مردم برای مشارکت گسترده در انتخابات روز […]

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: نیروی انتظامی امروز آبرومند است و بیشترین وجاهت و رضایت مندی را در میان اقشار مختلف مردم کسب کرده و مورد اعتماد و وثوق همه اهل جامعه است.

به گزارش ادوار خبر، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی با دعوت از عموم مردم برای مشارکت گسترده در انتخابات روز ۲۸ خرداد گفت: از همان ابتدای پیروزی انقلاب دشمنان متوسل به هر نیرنگ و دسیسه‌ای شدند که باعث تضعیف انقلاب و دلسردی مردم از مشارکت در صحنه‌های مختلف شوند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا خاطرنشان کرد: دشمنان با رسانه‌ها و شبکه‌هایی که در اختیار دارند مدام این موضوع را به مردم کشورمان یادآوری می‌کنند که مشارکت آن‌ها در انتخابات و رای دادن هیچ تاثیری در آینده و سرنوشت آن‌ها ندارد.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی، با بیان اینکه در انتخابات گذشته نیز دشمنان همین سیاست را در پیش گرفته اند، اما حضور پرشور مردم توطئه و دسیسه آن‌ها را خنثی کرده است افزود: ملت بزرگ و انقلابی ایران هر زمان که به حضور آن‌ها نیاز بوده و خودشان دخالت بیگانگان را احساس کرده اند حضوری پرشور، متحدانه و دشمن شکن در میدان داشته اند.

وی تصریح کرد: این بار هم به فضل الهی و با وجود همه برنامه ریزی‌های صورت گرفته ملت بزرگ و با بصیرت ایران اسلامی حضور مقتدرانه و دشمن شکن داشته و با مشارکت گسترده خود در انتخابات بازهم بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی را مایوس خواهند کرد.

نماینده، ولی فقیه در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی همچنین با اشاره به اهمیت حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای، تاکید کرد: بدون شک هر رای مردم می‌تواند به مثابه شلیک موشک به قلب دشمنان نظام و انقلاب اسلامی باشد.

حجت الاسلام و المسلمین ادیانی در عین حال از آمادگی خانواده بزرگ ناجا برای حماسه آفرینی در روز انتخابات ۲۸ خرداد خبر داد و گفت: ما نه تنها در این رویداد بسیار مهم شرکت خواهیم کرد بلکه دیگران را هم با خود پای صندوق‌ها خواهیم آورد تا سیلی محکمی به صورت دشمنان و بدخواهان نظام زده باشیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا یادآور شد: نیروی انتظامی امروز آبرومند است و بیشترین وجاهت و رضایت مندی را در میان اقشار مختلف مردم کسب کرده و مورد اعتماد و وثوق همه اهل جامعه است.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها