لطفاً کمی صبر کنید...

مرحله یازدهم اردوی تیم ملی کاراته بانوان آغاز شد

شناسه خبر: 83156 سرویس: ورزشی

مرحله یازدهم اردوی تیم ملی کومیته و هشتم تیم ملی کاتا بانوان از فردا (سه‌شنبه) در مجموعه ورزشی انقلاب آغاز خواهد شد. به گزارش ادوار خبر، مرحله یازدهم اردوی تیم ملی کومیته و مرحله هفتم اردوی تیم ملی کاتا بانوان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از فردا در مجموعه ورزشی انقلاب آغاز و تا اعزام به […]

مرحله یازدهم اردوی تیم ملی کومیته و هشتم تیم ملی کاتا بانوان از فردا (سه‌شنبه) در مجموعه ورزشی انقلاب آغاز خواهد شد.

به گزارش ادوار خبر، مرحله یازدهم اردوی تیم ملی کومیته و مرحله هفتم اردوی تیم ملی کاتا بانوان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از فردا در مجموعه ورزشی انقلاب آغاز و تا اعزام به مسابقات گزینشی المپیک که در پاریس برگزار می شود ادامه خواهد داشت.

ملی پوشان بانوان کاراته کشورمان ظهر فردا وارد اردو خواهند شد تا آزمایش کرونا از تمام نفرات حاضر در اردو به عمل آید که پس از اعلام نتایج، تمرینات تیم ملی کاراته از چهارشنبه در دو نوبت صبح و عصر آغاز گردد.

در مرحله یازدهم اردوی تیم ملی کومیته بانوان، حمیده عباسعلی، رزیتا علیپور، سارا بهمنیار، مبینا حیدری، نگین آلتونی، فاطمه خنکدار، آویشن باقری و فاطمه سعادتی ملی پوشان بانوان کاراته کشورمان هستند که تمرینات خود را زیر نظر سمانه خوشقدم سرمربی و فاطمه قاسمی مربی برگزار خواهند کرد.

در مرحله هشتم اردوی تیم ملی کاتا نیز فاطمه صادقی ملی پوشان بانوان کشورمان تمرینات خود را زیر نظر فاطمه بغلانی پور مربی تیم ملی کاتا بانوان انجام می‌دهند.

مسابقات پاریس که رقابت های گزینشی برای المپیک توکیو است طی روز های ۲۱ الی ۲۳ خرداد ماه برگزار می‌شود و رزیتا علیپور در بخش کومیته و فاطمه صادقی در بخش کاتا نمایندگان کاراته بانوان هستند که در این مسابقات شرکت خواهند کرد و در صورت کسب مقام موفق خواهند شد تا جواز حضور در المپیک را کسب کنند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها