لطفاً کمی صبر کنید...

۹۰ دستگاه اتوبوس درون شهری در کرمانشاه نوسازی می شود

شناسه خبر: 83076 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

رئیس ناوگان حمل و نقل درون شهری کرمانشاه اعلام کرد: ۹۰ دستگاه اتوبوس درون شهری تا پایان امسال در کرمانشاه نوسازی می شود. به گزارش ادوار خبر، رئیس ناوگان حمل و نقل درون شهری کرمانشاه به انعقاد تفاهمنامه بین شهرداری، سازمان برنامه و بودجه و بانک به منظور نوسازی ۹۰ دستگاه اتوبوس درون شهری اشاره […]

رئیس ناوگان حمل و نقل درون شهری کرمانشاه اعلام کرد: ۹۰ دستگاه اتوبوس درون شهری تا پایان امسال در کرمانشاه نوسازی می شود.

به گزارش ادوار خبر، رئیس ناوگان حمل و نقل درون شهری کرمانشاه به انعقاد تفاهمنامه بین شهرداری، سازمان برنامه و بودجه و بانک به منظور نوسازی ۹۰ دستگاه اتوبوس درون شهری اشاره کرد و گفت: برای نوسازی هر دستگاه حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.

شهبازی با اشاره به فعالیت ۲۰۰ دستگاه اتوبوس در شهر کرمانشاه گفت: پیگیری های لازم برای خرید ۱۰ دستگاه اتوبوس درون شهری هم در کرمانشاه انجام شده و تا پایان سال به ناوگان حمل و نقل درون شهری  اضافه می شوند.

وی به شیوع بیماری کرونا و کاهش آمار مسافران اشاره کرد و افزود: در حال حاضر بطور میانگین روزانه ۳۳ هزار نفر از طریق ناوگان حمل و نقل درون شهری (اتوبوس) جابجا می‌شوند.

پیش از شیوع بیماری کرونا این آمار  ۶۰ تا ۷۰ هزار نفر در روز بود.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها