لطفاً کمی صبر کنید...

کشف ۱۲ کیلوگرم حشیش در دستگاه جوجه‌کشی به مقصد کویت

شناسه خبر: 83059 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ

فرمانده پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری ناجا اعلام کرد: ۱۲ کیلوگرم حشیش که به طرز ماهرانه‌ای در یک دستگاه جوجه‌کشی جاسازی شده بود، کشف شد. به گزارش ادوار خبر، سردار حسن مهری در تشریح جزییات این خبر افزود: پلیس فرودگاه اهواز، حین کنترل و بازرسی مرسولات پستی در ترمینال بار، به یک بسته ارسالی به مقصد […]

فرمانده پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری ناجا اعلام کرد: ۱۲ کیلوگرم حشیش که به طرز ماهرانه‌ای در یک دستگاه جوجه‌کشی جاسازی شده بود، کشف شد.

به گزارش ادوار خبر، سردار حسن مهری در تشریح جزییات این خبر افزود: پلیس فرودگاه اهواز، حین کنترل و بازرسی مرسولات پستی در ترمینال بار، به یک بسته ارسالی به مقصد کویت که حاوی دستگاه جوجه‌کشی بود، مشکوک می شود.

این مقام ارشد انتظامی افزود: با دعوت از نماینده گمرک، دستگاه مذکور برای بررسی دقیق بازگشایی و مقدار ۱۲ کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش که به صورت بسته های وکیوم شده و بسیار ماهرانه در جداره‌های داخلی دستگاه جاسازی شده بود، کشف شد.

فرمانده پلیس فرودگاه های پلیس پیشگیری ناجا با اعلام برخورد قاطع پلیس فرودگاه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ و دستگیری متهمان خاطرنشان کرد: پرونده انتظامی در این خصوص تشکیل و برای ادامه رسیدگی به مرجع قضائی ارسال شده است.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها