لطفاً کمی صبر کنید...

قالیباف از رهبری تشکر کرد

شناسه خبر: 83045 سرویس: اﻗﺘﺼﺎﺩﯼ، سیاست

رئیس مجلس شورای اسلامی از رهبر انقلاب به علت برگزاری جلسه مشترک با مجلس یازدهم تشکر کرد و تاکید کرد: رهنمودهای ایشان را در گفتار و عمل اجرا خواهیم کرد. به گزارش ادوار خبر، محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز(یکشنبه) مجلس شورای اسلامی از مقام معظم رهبری به علت برگزاری جلسه مشترک با مجلس یازدهم […]

رئیس مجلس شورای اسلامی از رهبر انقلاب به علت برگزاری جلسه مشترک با مجلس یازدهم تشکر کرد و تاکید کرد: رهنمودهای ایشان را در گفتار و عمل اجرا خواهیم کرد.

به گزارش ادوار خبر، محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز(یکشنبه) مجلس شورای اسلامی از مقام معظم رهبری به علت برگزاری جلسه مشترک با مجلس یازدهم تشکر کرد و گفت: توفیق داشتیم که پس از آغاز اجلاسیه دوم مجلس یازدهم در خدمت ایشان باشیم. وظیفه دارم از رهنمودها و حمایت‌های ایشان در عملکرد مجلس تشکر کنم.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: به ملت عزیز و مقام معظم رهبری عرض می‌کنم که فرامین و رهنمودهای ایشان را چه حوزه‌ای در حوزه فردی و نمایندگی و چه به عنوان قوه مقننه، رعایت کرده و آنها را به کار خواهیم بست. این رهنمودها را در گفتار و عمل اجرا خواهیم کرد.

مقام معظم رهبری، صبح ‌روز پنجشنبه(۶ خرداد) در اولین سالگرد آغاز به کار مجلس یازدهم از طریق ارتباط تصویری با صحن مجلس شورای اسلامی، با نمایندگان مردم سخن گفت.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها