لطفاً کمی صبر کنید...

قاتلان بوکسور معروف ایرانی در چنگال قانون

شناسه خبر: 83091 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

راز قتل ورزشکار و بوکسور خاشی پس از ۴۵ روز برملا شد و ۶ قاتل دستگیر شدند. به گزارش ادوار خبر، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان خاش، ۶ نفر از اعضای یک باند مسلح و مخوف سرقت در شهر خاش دستگیر و راز قتل ورزشکار و بوکسور […]

راز قتل ورزشکار و بوکسور خاشی پس از ۴۵ روز برملا شد و ۶ قاتل دستگیر شدند.

به گزارش ادوار خبر، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان خاش، ۶ نفر از اعضای یک باند مسلح و مخوف سرقت در شهر خاش دستگیر و راز قتل ورزشکار و بوکسور خاشی پس از ۴۵ روز کشف شد.

سردار احمد طاهری در تشریح جزییات این خبر بیان کرد: در پی سرقت‌های مسلحانه و به عنف و همچنین قتل ورزشکار و بوکسور معروف خاشی دستگیری سارقان و دستگیری قاتل در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی در محل قتل و مکان‌های سرقت مسلحانه و انجام تحقیقات میدانی از شاهدان عینی، مشخص شد که چند فرد مسلح ناشناس با سر و صورتی پوشیده به وسیله ۲دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ پلاک مخدوش، با تهدید سلاح گرم، اقدام به سرقت مسلحانه و از محل متواری شده‌اند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: سرانجام تیم رسیدگی‌کننده به پرونده در نتیجه تحقیقات علمی و تخصصی خود سرنخ هایی از سارقان به‌دست آورده و هویت آنها مشخص شد.

وی خاطر نشان کرد: پس از یک ماه تلاش شبانه روزی پلیس، محل اختفای سارقان در یکی از روستاهای حومه شهر خاش شناسایی و عصر روز گذشته پس از هماهنگی قضائی، تیم پلیس آگاهی شهرستان خاش، با همکاری سایر یگان‌های عملیاتی، طی یک عملیات ضربتی و منسجم، وارد مخفیگاه سارقان شده وهر ۶ فرد را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: در بازجویی‌های به عمل آمده یک فقره قتل رخ داده در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۳، تعداد ۷ فقره سرقت مسلحانه، ۳ فقره سرقت به عنف، ۹ فقره سرقت سیم و کابل و ۳ هزار متر سیم و کابل کشف شد.

سردار طاهری خاطرنشان کرد: در این رابطه، پرونده تشکیل و متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها