لطفاً کمی صبر کنید...

جانشین فرمانده کل سپاه: تمام شهدا در مسیر زمینه‌سازی برای ظهور حضرت حجت (عج) قدم برداشتند

شناسه خبر: 82991 سرویس: سیاست

دریادار فدوی عنوان کرد: تمام شهدا در مسیر زمینه‌سازی برای ظهور حضرت حجت (عج) گام برداشتند. به گزارش ادوار خبر، سردار دریادار «علی فدوی» جانشین فرمانده کل سپاه در حاشیه مراسم چهلم شهید حجازی که در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سردار حجازی، حاج قاسم و شهدای بسیاری از میان […]

دریادار فدوی عنوان کرد: تمام شهدا در مسیر زمینه‌سازی برای ظهور حضرت حجت (عج) گام برداشتند.

به گزارش ادوار خبر، سردار دریادار «علی فدوی» جانشین فرمانده کل سپاه در حاشیه مراسم چهلم شهید حجازی که در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سردار حجازی، حاج قاسم و شهدای بسیاری از میان ما رفتند، ولی آنچه مهم است بنا به فرموده خداوند این است که اگر حتی یک روز از عمر دنیا باقی باشد، این یک روز را خداوند به قدری طولانی می‌کند تا حجت او بیاید و حکومت حق را در تمام عالم گسترش دهد.

وی افزود: لذا تمام شهدا در این مسیر گام برمی‌داشتند؛ در راهی که انتهای آن حکومت کامل و همه‌جانبه حجت خدا قرار دارد و همه بندگان خداوند در تمام جهان شیرینی و حلاوت آن نوع حکومت را می‌چشند.

سردار فدوی ادامه داد: بر این اساس، همه کسانی که در جبهه مقابل استکبار قرار دارند، باید دائم تلاش کنند تا فهم خود را در این رابطه افزایش دهند و این وجهی است که غالب دلدادگان انقلاب از آن برخوردار هستند؛ لذا هرچه مسئولیت بیشتر باشد، این دلدادگی هم بیشتر خواهد بود.

جانشین فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: سردار حجازی از قبل از انقلاب در مسیر مجاهدت و در راه خدا گام برداشت تا اینکه به واسطه مشکلات جسمی که از قبل بر وی وارد شده بود به لقاء خداوند رسید.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها