لطفاً کمی صبر کنید...

اتصال روستا‌های بالای ۲۰ خانوار کرمانشاه به شبکه اینترنت

شناسه خبر: 82969 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه اعلام کرد: در سال جاری همه‌ی روستا‌های بالای ۲۰ خانوار استان کرمانشاه به شبکه اینترنت متصل می‌شوند. به گزارش ادوار خبر، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه با اشاره به اجرای ۲۰۰ کیلومتر فیبرنوری طی سال گذشته برای توسعه اینترنت مناطق روستایی استان گفت: امسال ۳۰۰ کیلومتر […]

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه اعلام کرد: در سال جاری همه‌ی روستا‌های بالای ۲۰ خانوار استان کرمانشاه به شبکه اینترنت متصل می‌شوند.

به گزارش ادوار خبر، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه با اشاره به اجرای ۲۰۰ کیلومتر فیبرنوری طی سال گذشته برای توسعه اینترنت مناطق روستایی استان گفت: امسال ۳۰۰ کیلومتر فیبرنوری برای نخستین بار در مناطق روستایی اجرا می‌شود و تمام روستا‌های بالای ۲۰ خانوار استان کرمانشاه به شبکه اینترنت متصل می‌شوند.

شهریار بهنیا با بیان اینکه تا کنون ۱۳۳ سایت از پروژه مشترک اپراتور ایرانسل و های‌وب در استان کرمانشاه به بهره برداری رسیده، افزود: همچنین یک سایت جدید دیگر با قابلیت استفاده از فناوری ۳G و ۴G از سایت‌های پروژه های‌وب در شبکه ایرانسل روشن و به بهره برداری رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: این سایت در روستای بانی گمکان شهرستان جوانرود احداث شده و روستا‌های سیاران نهراب، بانی گلان و نهراب ده‌رش را با ۱۲۴ خانوار و بیش از ۴۷۰ نفر جمعیت به‌صورت اقماری تحت پوشش آنتن‌دهی و اینترنت قرار می‌دهد.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها