لطفاً کمی صبر کنید...

خدمت رسانی آتش نشانان کرمانشاهی در ۳۹۱ حادثه در دوماهه اول سال جاری/ مصدومیت یک نیروی آتش نشان

شناسه خبر: 82871 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی کرمانشاه گفت: از ابتدای سال ۱۴۰۰ تاکنون ۳۹۱ مورد حوادث به آتش نشانی کرمانشاه اطلاع داده شده است. سید احسان سهیلی مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار ادوار خبر، با بیان اینکه از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا کنون ۳۹۱ مورد حوادث به آتش نشانی […]

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی کرمانشاه گفت: از ابتدای سال ۱۴۰۰ تاکنون ۳۹۱ مورد حوادث به آتش نشانی کرمانشاه اطلاع داده شده است.

سید احسان سهیلی مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار ادوار خبر، با بیان اینکه از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا کنون ۳۹۱ مورد حوادث به آتش نشانی کرمانشاه اطلاع داده شده است، گفت: از تعداد کل موارد ۲۱۱ مورد آتش سوزی و ۱۸۰ مورد امداد و نجات بوده است.

سهیلی با عنوان اینکه از حوادث اطلاع داده شده به این سازمان در طی دو ماهه اول سال تاکنون ۱۴ نفر جان باخته اند، تشریح کرد: در این حوادث ۷۹ نفر مجروح و ۷۳ نفر نیز نجات یافته اند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی کرمانشاه ادامه داد: از ابتدای سال ۱۴۰۰ تاکنون یک نیروی آتش نشان مصدوم شده است.

سهیلی گفت: بیشترین تعداد حوادث آتش سوزی منزل مسکونی و آتش سوزی وسیله نقلیه می باشد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی کرمانشاه بیشترین امداد و نجات را طی این مدت مربوط به گیر کردن آسانسور، دفع مزاحمت حیوانات و تصادفات اعلام کرد.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها