لطفاً کمی صبر کنید...

بشار اسد: باید با شروع کار، امید به ساختن سوریه را بیشتر کنیم

شناسه خبر: 82849 سرویس: سیاست

بشار اسد بعد از اعلام پیروزی‌اش در انتخابات ریاست جمهوری گفت: باید از فردا مرحله کار را شروع کنیم تا امید به ساختن سوریه آنطور که باید باشد، بیشتر کنیم. به گزارش ادوار خبر، بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه بعد از اعلام پیروزی‌اش در پیامی از تمامی سوری‌ها به خاطر احساس ملی‌گرایی بالایشان و مشارکت […]

بشار اسد بعد از اعلام پیروزی‌اش در انتخابات ریاست جمهوری گفت: باید از فردا مرحله کار را شروع کنیم تا امید به ساختن سوریه آنطور که باید باشد، بیشتر کنیم.

به گزارش ادوار خبر، بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه بعد از اعلام پیروزی‌اش در پیامی از تمامی سوری‌ها به خاطر احساس ملی‌گرایی بالایشان و مشارکت چشم‌گیرشان در این اقدام ملی قدردانی کرد.

بشار اسد خاطرنشان کرد: در پایان روند انتخابات و آغاز مرحله کار، رحمت از آنِ روح شهدای پاک ما باد که اگر آنها نبودند سوریه باقی نمی‌ماند، مجروحان ما شفا یابند، درود فراوان به مردان ارتش عربی سوریه قهرمان. به خاطر جانفشانی‌های همه آنها و به خاطر آینده کودکان سوریه و جوانانش، باید از فردا مرحله کار را شروع کنیم تا امید به ساختن سوریه آنطور که باید باشد، را بیشتر کنیم.

پیشتر حموده الصباغ، رئیس پارلمان سوریه از پیروزی بشار اسد با اکثریت قاطع آراء رأی دهندگان سوری در انتخابات ریاست جمهوری این کشور خبر داد.

رئیس پارلمان سوریه در کنفرانس خبری در ساختمان پارلمان اعلام کرد که اسد بیش از ۱۳ میلیون و ۵۴۰ هزار رأی کسانی که حق رای دهی در داخل و خارج سوریه را داشتند، از آن خود کرده است.

بشار اسد ۹۵.۱ درصد از آراء درست رأی دهندگان در داخل و خارج سوریه را به دست آورد.

در همین حال، محمود مرعی، نامزد دیگر انتخابات ۴۷۰ هزار و ۲۷۶ رای، ۳.۳ درصد آراء و عبد الله سلوم عبدالله، دیگر نامزد انتخابات ۲۱۳ هزار و ۹۶۸ رأی، ۱.۵ درصد از آراء شرکت کنندگان در انتخابات را از آن خود کرد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها