لطفاً کمی صبر کنید...

بررسی حمله مسلحانه مرگ یک راننده در گرگان

شناسه خبر: 82926 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

فرمانده انتظامی گرگان اعلام کرد: با جدیت پیگیر قتل یک راننده پراید که امروز با سلاح گرم در این شهرستان کشته شد، هستیم. به گزارش ادوار خبر، سرهنگ سیدمحمد شیرازی گفت: اعلام جزئیات بیشتر منوط به تکمیل تحقیقات تکمیلی پلیس است. شبکه‌های اجتماعی گلستان امروز در حال باز نشر ویدئویی هستند که در آن راننده […]

فرمانده انتظامی گرگان اعلام کرد: با جدیت پیگیر قتل یک راننده پراید که امروز با سلاح گرم در این شهرستان کشته شد، هستیم.

به گزارش ادوار خبر، سرهنگ سیدمحمد شیرازی گفت: اعلام جزئیات بیشتر منوط به تکمیل تحقیقات تکمیلی پلیس است.

شبکه‌های اجتماعی گلستان امروز در حال باز نشر ویدئویی هستند که در آن راننده یک دستگاه پراید بر اثر اصابت گلوله جان خود را از دست داده است.

هفته های گذشته هم ۲ مورد درگیری منجر به حمله با تبر در گرگان رخ داد که موجب بروز التهاب و ترس در این شهرستان شد اگر چه با دستگیری عاملان یکی از درگیری ها و تاکید بر برخورد جدی و غیرقابل گذشت با مجرمان مردم را امیدوار کرد.

هادی حق شناس استاندار گلستان ضمن ابراز تاسف از تکرار حوادث و جرایم خشن مانند قتل و یا نزاع های مسلحانه در استان گفت: این موضوع با جدیت توسط دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی در حال بررسی است.

رئیس کل دادگستری گلستان با اشاره به درگیری های اخیر با تبر در این استان گفت: در برخورد با اوباش از عطوفت خبری نیست.

هادی هاشمیان اظهار داشت: گلستان به نگارستان ایران و وحدت و آرامش ساکنان آن شناخته می شود و اجازه نمی‌دهیم اوباش با عربده کشی و قدرت نمایی این وجهه را خدشه دار کنند.

وی گفت: کسانی که با عربده کشی، تهدید و قدرت نمایی، امنیت روانی جامعه را به هم بریزند در انتظار اشد مجازات باشند.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها