لطفاً کمی صبر کنید...

فیفا از اهمیت بالای دیدار ایران و بحرین سخن گفت

شناسه خبر: 82772 سرویس: ورزشی

فیفا با توجه به برگزاری مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ گزارشی از عملکرد تیم ملی فوتبال ایران منتشر کرد. به گزارش ادوار خبر، سایت فیفا گزارشی به مناسبت نزدیک شدن به برگزاری مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا منتشرکرد.در این گزارش به ارزیابی تیم ها پرداخته شد و در بخشی نیز از تیم […]

فیفا با توجه به برگزاری مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ گزارشی از عملکرد تیم ملی فوتبال ایران منتشر کرد.

به گزارش ادوار خبر، سایت فیفا گزارشی به مناسبت نزدیک شدن به برگزاری مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا منتشرکرد.
در این گزارش به ارزیابی تیم ها پرداخته شد و در بخشی نیز از تیم ملی کشورمان و وضعیتی که دارد، نام برده شد.

در ارتباط با تیم ملی و بازی ۱۷ خرداد برابر بحرین، این رسانه نوشت تیم کشورمان که توسط اسکوچیچ هدایت می شود، بازی بسیار مهمی در پیش دارد. به همین خاطر نوشت ایران و بحرین که همیشه رقابت دیرینه داشته اند، به صورت مستقیم به مرحله بعد صعود کنند، که مسابقه ایی سرنوشت ساز را در پیش دارند.

سایت فیفا در ادامه نوشت: ایران، دومین تیم برتر رنکینگ آسیا، به طرز عجیبی در ۴ مسابقه نخست خود وضعیت بدی پیداکرد تا جایی که بعد از عراق و بحرین، در رده سوم گروهC جای گرفت.این در حالیست که تیم ایران از دو تیم اول و دوم، ۳ و ۵ امتیاز کمتر دارد. البته تیم ایران یک بازی نیز نسبت به آنها کمتر بازی کرده است. دراگان اسکوچیچ، سرمربی ایران، کاملاً آگاه است که تیمش دیگر در مسیر صعود نباید امتیاز از دست دهد.

در این گزارش همچنین عنوان شد تیم ملی ایران به آمادگی مطلوب این روزهای بازیکنانی مثل کریم انصاری فرد و سردار‌ آزمون چشم دوخته است. ضمن آنکه تیم بحرین نیز به یوسف هلال و مهدی الحمیدان اتکا دارد.
منبع خبرگزاری فارس

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها