لطفاً کمی صبر کنید...

روزنامه صهیونیستی عنوان کرد: کشتار ۶۷ کودک فلسطینی در جنگ اخیر

شناسه خبر: 82761 سرویس: سیاست

یک روزنامه صهیونستی با انتشار تصاویری علی رغم سکوت رسانه‌های رژیم صهیونیستی در قبال جنایت‌های ارتش تل‌آویو علیه غیرنظامیان فلسطینی و بایکوت کامل این اخبار در رسانه‌های عربی‌زبان، رسما به شهادت کودکان فلسطینی اذعان کرد. به گزارش ادوار خبر، روزنامه صهیونیستی «هاآرتص»،‌ امروز (پنجشنبه)، تصاویر کودکانی را که در جریان موشک‌باران ارتش رژیم صهیونیستی به […]

یک روزنامه صهیونستی با انتشار تصاویری علی رغم سکوت رسانه‌های رژیم صهیونیستی در قبال جنایت‌های ارتش تل‌آویو علیه غیرنظامیان فلسطینی و بایکوت کامل این اخبار در رسانه‌های عربی‌زبان، رسما به شهادت کودکان فلسطینی اذعان کرد.

به گزارش ادوار خبر، روزنامه صهیونیستی «هاآرتص»،‌ امروز (پنجشنبه)، تصاویر کودکانی را که در جریان موشک‌باران ارتش رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند، منتشر کرد.

بر اساس گزارش خبرگزاری فلسطینی «شهاب»، این روزنامه صهیونیستی رسما به شهادت ۶۷ کودک فلسطینی در نوار غزه اذعان کرده و نوشته است: «۶۷ کودک در جریان تنش اخیر با موشک‌های نیروی هوایی اسرائیل در نوار غزه کشته شدند».

پایگاه خبری «فلسطین الان» نیز با انتقال بخشی از گزارش هاآرتص، درباره لحظه به شهادت رسیدن برخی از این کودکان نوشت: «حماده سیزده ساله و عمار ده ساله از آرایشگاه بازگشته بودند. یحیی سیزده ساله برای خرید بستنی رفته بود و جسد امیره شش ساله، اسلام هشت ساله و محمد نه ماهه زیر آوار پیدا شد».

طبق جدیدترین آمار وزارت بهداشت نوار غزه از شمار شهدا، در پی حملات موشکی رژیم صهیونیستی به نوار غزه، ۲۵۴ تن شهید شده‌اند که از این تعداد ۶۶ نفر کودک، ۳۹ نفر زن و ۱۷ نفر افراد سالخورده بوده‌اند.

اوقاف غزه اعلام کرده است که سه مسجد به طور‌ کامل در پی حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه ویران شده و به  ۴۰ مسجد دیگر در پی تجاوزات مستمر خسارت‌ وارد شده است.

اوقاف غزه همچنین اعلام کرده بود که به علت موشک‌باران رژیم صهیونیستی در اطراف برخی عبادتگاه‌ها، ۴۲ مسجد نیز بسته شده است.

منبع: فارس

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها