لطفاً کمی صبر کنید...

تزریق ۱۰ مگاوات برق پالایشگاه گاز ایلام به شبکه سراسری

شناسه خبر: 82836 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

مدیرعامل شرکت پالایشگاه گاز ایلام اعلام کرد: در راستای مسئولیت های اجتماعی و کمک به خاموشی های استان پالایشگاه گاز ایلام امسال نیز ۱۰ مگاوات برق به شبکه سراسری تزریق کرد. به گزارش ادوار خبر، روح اله نوریان مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام، افزود: در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و با توجه به […]

مدیرعامل شرکت پالایشگاه گاز ایلام اعلام کرد: در راستای مسئولیت های اجتماعی و کمک به خاموشی های استان پالایشگاه گاز ایلام امسال نیز ۱۰ مگاوات برق به شبکه سراسری تزریق کرد.

به گزارش ادوار خبر، روح اله نوریان مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام، افزود: در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و با توجه به کمبود ظرفیت تولید برق در کشور و خاموشی های مکرر ایجاد شده برای هموطنان، پالایشگاه گاز ایلام نسبت به تزریق ۱۰ مگاوات ظرفیت مازاد خود به شبکه سراسری اقدام نموده است.

وی اظهار داشت: این واحد صنعتی در طول چند سال گذشته به منظور جلوگیری از خاموشی استان، برق مازاد تولیدی نیروگاه های پالایشگاه را به شبکه سراسری تزریق کرده است.

دکتر نوریان خاطر نشان کرد: سال گذشته نیز با توجه به نیاز شبکه سراسری و در شرایطی مشابه، پالایشگاه گاز ایلام توانسته است در مجموع بالغ بر ۴۲ هزار مگاوات ساعت برق به شبکه سراسری تزریق کند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها