لطفاً کمی صبر کنید...

استاندار کرمان با ۳ جانباز قطع نخاع دیدار کرد

شناسه خبر: 82798 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

به مناسبت هفته مقاومت استاندار کرمان به دیدار جانبازان قطع نخاع تاج‌علی آقاملایی، اکبر گنجی‌زادگان و کاووس حمزه‌ای رفت. به گزارش ادوار خبر، استاندار کرمان پنجشنبه ۶ خرداد ماه با همراهی مدیرکل بنیاد شهید استان و مشاور استاندار در امور ایثارگران و به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و هفته مقاومت به دیدار جانبازان قطع نخاع […]

به مناسبت هفته مقاومت استاندار کرمان به دیدار جانبازان قطع نخاع تاج‌علی آقاملایی، اکبر گنجی‌زادگان و کاووس حمزه‌ای رفت.

به گزارش ادوار خبر، استاندار کرمان پنجشنبه ۶ خرداد ماه با همراهی مدیرکل بنیاد شهید استان و مشاور استاندار در امور ایثارگران و به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و هفته مقاومت به دیدار جانبازان قطع نخاع تاج‌علی آقاملایی، اکبر گنجی‌زادگان و کاووس حمزه‌ای از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس رفت.

 زینی‌وند در این دیدارها، ایثارگری جانبازان و پایداری خانواده آن‌ها را ارج نهاد و گفت: رزمندگان ما راه درست را طی کردند و در انجام وظیفه خود هیچ کوتاهی نداشتند.

استاندار کرمان افزود: گذشتن از جان و تحمل بیش از ۳۰ سال درد و رنج مجروحیت برای رزمندگان، افتخاری است که هیچ‌گاه از آن پشیمان نشدند.

 زینی‌وند تصریح کرد: وظیفه همه ماست که به دیدار خانواده شهدا، رزمندگان و جانبازان برویم تا هم از هم‌صحبتی با آن‌ها روحیه بگیریم و هم اینکه بخشی از دغدغه‌ها و مشکلاتشان را برطرف کنیم.

 تاج‌علی آقاملایی جانباز قطع نخاع و برادر شهیدان رضا و غلامحسین آقاملایی سال ۱۳۶۲ در جزیره مجنون به افتخار جانبازی نائل آمده است.

همچنین جانباز اکبر گنجی‌زادگان سال ۱۳۶۰ و جانباز کاووس حمزه‌ای سال ۱۳۶۲ در جزیره مجنون دچار ضایعه قطع نخاع گردیده‌اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها