لطفاً کمی صبر کنید...

ناشران برتر استان کرمانشاه تجلیل شدند

شناسه خبر: 82685 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه اعلام کرد: ۱۲ نفر از ۷۷ ناشر برتر فعال استان کرمانشاه امروز در مراسمی مورد تجلیل قرار گرفتند. به گزارش ادوار خبر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این مراسم با اشاره به اینکه عزم، اراده و وحدت تحت لوای رهبر معظم انقلاب راه‌گشای برون رفت از […]

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه اعلام کرد: ۱۲ نفر از ۷۷ ناشر برتر فعال استان کرمانشاه امروز در مراسمی مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش ادوار خبر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این مراسم با اشاره به اینکه عزم، اراده و وحدت تحت لوای رهبر معظم انقلاب راه‌گشای برون رفت از مشکلات است، گفت: در این رابطه نقش ناشران به‌عنوان منتقل کننده پیام فرهنگی به جامعه بسیار مهم است.

همچنین در این مراسم از فراخوان سومین دوره انتخاب کتاب سال استان کرمانشاه در بخش‌های موضوعی و ویژه رونمایی شد.

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به اینکه کلیه نویسندگان اهل یا ساکن استان می‌توانند در این رویداد شرکت کنند، افزود: نویسندگان غیربومی در صورتی که آثار آنان با موضوع استان کرمانشاه باشد نیز می‌توانند در این رویداد شرکت کنند.

مظفر تیموری با اشاره به اینکه کتاب‌های ارسالی از ابتدای سال ۹۴ تا پایان سال ۹۹ در این فراخوان مورد پذیرش داوری قرار می‌گیرد، خاطرنشان کرد: کتاب‌های پذیرش شده باید دارای تأییدیه اعلام وصول از سامانه ketab.ir باشند.

وی اظهار داشت: نویسندگان و ناشران می‌توانند دو جلد کتاب خود را به دبیرخانه ارسال و نسبت به تکمیل کار برگ ثبت نام از درگاه اینترنتی Kermanshah.farhang.gov.ir اقدام کنند.

تیموری آخرین مهلت ارسال آثار به این دوره از انتخاب کتاب سال را ۳۱ مرداد اعلام کرد و گفت: نتایج نهایی داوری هم اوایل آبان ماه اعلام می‌شود.

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه همچنین با اشاره به اینکه کتاب فروشی طرح فصلی کتاب از ۱۷ تا ۲۴ خرداد در استان اجرا می‌شود، گفت: علاقمندان به تهیه کتاب می‌توانند در این محدوده زمانی کتاب‌های مورد نیاز خود را با ۲۰ درصد تخفیف تهیه کنند.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها