لطفاً کمی صبر کنید...

غرق شدن ۲‌ جوان در استخر آب کشاورزی

شناسه خبر: 82646 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

رییس مرکز مدیریت سوانح و فوریت‌های پزشکی رفسنجان از غرق شدن دو جوان رفسنجانی در استخر آب کشاورزی در روستای احمدآباد هرندی خبر داد. به گزارش ادوار خبر، دکتر”محمدرضا حسینی زینلی” اظهار کرد: روز گذشته گزارش غرق شدگی دو جوان در استخر آب کشاورزی واقع در روستای احمدآباد هرندی به مرکز ارتباط عملیات اورژانس گزارش […]

رییس مرکز مدیریت سوانح و فوریت‌های پزشکی رفسنجان از غرق شدن دو جوان رفسنجانی در استخر آب کشاورزی در روستای احمدآباد هرندی خبر داد.

به گزارش ادوار خبر، دکتر”محمدرضا حسینی زینلی” اظهار کرد: روز گذشته گزارش غرق شدگی دو جوان در استخر آب کشاورزی واقع در روستای احمدآباد هرندی به مرکز ارتباط عملیات اورژانس گزارش شد.

وی افزود: پس از گزارش این حادثه، به سرعت دو دستگاه آمبولانس از پایگاه های تقی آباد و بیاضِ اورژانس رفسنجان به همراه عوامل آتش نشانی و هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

حسینی تصریح کرد: متاسفانه تلاش عوامل امدادی برای نجات جان این دو جوان حدودا ۲۱ و ۱۶ ساله موثر نبود و بعد از حدود یک ساعت احیاء شانس بازگشت به زندگی را از دست دادند.

رییس اورژانس رفسنجان بیان کرد: متاسفانه سالانه شاهد اتفاقات مشابه هستیم که لزوم توجه به نکات ایمنی از قبیل فنس کشی، نصب تابلوهای اخطاری و تیوب های نجات در این محل ها را توسط کشاورزان می‌طلبد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها