لطفاً کمی صبر کنید...

رزمایش مشترک جنگ الکترونیک ارتش برگزار شد

شناسه خبر: 82554 سرویس: سیاست

امروز با حضور یگان‌های راهبردی جنگ الکترونیک نیرو‌های چهارگانه ارتش رزمایش مشترک «سپر آسمان ۱۴۰۰» در گستره وسیعی از کشور آغاز شد. به گزارش ادوار خبر، رزمایش مشترک «سپر آسمان ۱۴۰۰» با حضور یگان‌های راهبردی جنگ الکترونیک نیرو‌های چهارگانه ارتش، با محوریت منطقه عمومی اصفهان و در گستره وسیعی از کشور، بامداد امروز (سه‌شنبه) آغاز […]

امروز با حضور یگان‌های راهبردی جنگ الکترونیک نیرو‌های چهارگانه ارتش رزمایش مشترک «سپر آسمان ۱۴۰۰» در گستره وسیعی از کشور آغاز شد.

به گزارش ادوار خبر، رزمایش مشترک «سپر آسمان ۱۴۰۰» با حضور یگان‌های راهبردی جنگ الکترونیک نیرو‌های چهارگانه ارتش، با محوریت منطقه عمومی اصفهان و در گستره وسیعی از کشور، بامداد امروز (سه‌شنبه) آغاز شد.

در رزمایش «سپر آسمان ۱۴۰۰» که کاربردی‌ترین تمرین مشترک حوزه جنگ الکترونیک ارتش در سال‌های اخیر است، یگان‌های واکنش سریع و سامانه‌های جنگال نیرو‌های زمینی، هوایی، پدافند و دریایی ارتش با محوریت منطقه عمومی اصفهان در گستره وسیعی از کشور با اجرای تاکتیک‌های آفندی و پدافندی در حوزه جنگ الکترونیک، دستاورد‌ها و توانمندی‌های خود در این حوزه حساس و راهبردی را مورد استفاده قرار می‌دهند.

در این رزمایش یگان‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران در حوزه‌های مختلف اطلاعات سیگنالی در قالب یک رزم الکترونیک دوسویه کنترل شده، ماموریت‌های محوله را اجرا می‌کنند.

منبع: دفاع پرس

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها