لطفاً کمی صبر کنید...

خیلی پشیمانم/ اگر دوباره به آن شرایط برگردم هرگز دست به قتل نمی‌زنم

شناسه خبر: 82617 سرویس: اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

امروز سه شنبه متهم ۳۱ ساله‌ای که شوهر خواهرش را به قتل رساند، صحنه تیراندازی خود را که منجر به قتل داماد خانواده شد تشریح کرد. به گزارش ادوار خبر، در نتیجه یک عصبانیت لحظه‌ای، آقای «ب» ۱۱ فروردین امسال با اسلحه کلاشینکف خود با شلیک ۲ گلوله به زندگی داماد ۳۰ ساله خانواده پایان داد. […]

امروز سه شنبه متهم ۳۱ ساله‌ای که شوهر خواهرش را به قتل رساند، صحنه تیراندازی خود را که منجر به قتل داماد خانواده شد تشریح کرد.

به گزارش ادوار خبر، در نتیجه یک عصبانیت لحظه‌ای، آقای «ب» ۱۱ فروردین امسال با اسلحه کلاشینکف خود با شلیک ۲ گلوله به زندگی داماد ۳۰ ساله خانواده پایان داد.

توسط یکی از همسایگان فیلم این اتفاق ضبط و منتشر شده بود، که موجب احساس ناامنی و ترس در سطح استان شد.

وی پس از حدود ۵۰ روز فرار، در ملارد استان البرز دستگیر و به کرمانشاه منتقل شد.

روز سه‌شنبه ۴ خرداد ماه متهم برای بازسازی صحنه قتل به مکان وقوع جرم آورده شد که جزییات حادثه را تشریح کرد.

علت انگیزه قتل:

جوان متهم به قتل با عنوان اینکه خواهر من دوبار از مقتول طلاق‌ گرفته بود، گفت: اما او همواره با مراجعه به در خانه پدرم به‌ دنبال بازگشت خواهرم به زندگی مشترک بود درحالی‌ که وی به این کار رضایت نداشت.

وی ادامه داد: مقتول با آزار پدر و مادر پیر و زمین‌گیر من و چندین بار درگیری با پدرم و کتک زدن وی در مقابل منزل خودمان موجی اذیت شدن خانواده ما شد. بعد از آن حادثه پدرم درگذشت.

متهم با ابراز پشیمانی گفت: به جهت رفتارهای مقتول خیلی عصبانی بودم که منجر به این اتفاق شد.

وی افزود: اگر دوباره به آن شرایط برگردم هرگز دست به قتل نمی‌زنم.

او در خصوص اسلحه کلاشینکف جنگی که با آن اقدام به قتل کرده بود اظهار داشت: حدود ۱۰ سال پیش‌ اسلحه را از پسرخاله خود خریدم و از همان زمان این اولین باری بود که دستم بر روی ماشه این اسلحه رفت و شلیک کردم.

متهم با عنوان اینکه نتیجه کار وی قصاص است، گفت: حکم دادگاه را می‌پذیرم، و از مردم می خواهم که هر اختلافی که دارند آن را از طریق قانون پیگیری کنند.

امیرحیدر محمدی، بازپرس ویژه قتل دادسرای کرمانشاه گفت: از همه شهروندان کرمانشاهی می خواهیم اختلافات خانوادگی را با کمک بزرگان، و ریش‌سفیدان حل کنند و هرگز سراغ انتقام شخصی نروند.

dav
dav

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها