لطفاً کمی صبر کنید...

خانواده‌های شهدا و جانبازان کرمانشاهی عملیات بیت‌المقدس تجلیل شدند

شناسه خبر: 82502 سرویس: اﺳﺘﺎﻧﻬﺎ

در کنفرانس ملی تجلیل از حماسه آفرینان فتح خرمشهر که به صورت ارتباط تصویری برگزار شد از ۷ نفر از خانواده‌های شهدا و جانبازان کرمانشاهی که در این عملیات حضور داشتند، تجلیل شد. به گزارش ادوار خبر، این مراسم با حضور آیت الله مصطفی علما نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، تعدادی […]

در کنفرانس ملی تجلیل از حماسه آفرینان فتح خرمشهر که به صورت ارتباط تصویری برگزار شد از ۷ نفر از خانواده‌های شهدا و جانبازان کرمانشاهی که در این عملیات حضور داشتند، تجلیل شد.

به گزارش ادوار خبر، این مراسم با حضور آیت الله مصطفی علما نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، تعدادی از مسئولان نظامی و جمعی از ایثارگران در ساختمان بنیاد شهید استان برگزار شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه در این مراسم گفت: فتح خرمشهر نماد غیرت و همت ایرانی است که در سایه ایمان، وحدت و اتحاد نیرو‌های مسلح و با بهره‌گیری از ظرفیت بزرگ بسیج مردمی به دست آمد.

حجت الاسلام عسگری افزود: سوم خرداد فرصتی برای تبیین نقش حماسه آفرینان این رویداد بزرگ تاریخ انقلاب اسلامی است که باید یاد و خاطره شان را گرامی داشت.

استان کرمانشاه در عملیات بیت المقدس (آزاد سازی خرمشهر) ۴۱ شهید و ۳۰ جانباز تقدیم انقلاب کرده است.

انتهای پیام/*

نظرات
در پاسخ نظر
برگزیده
پربیننده‌ترین‌ها